Sayfa 101/639 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 801 - 808 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Kamu ihaleden yasaklanan adama,Maliye her türlü giydirir;Mehmet Akyürek bakan olsaydı,ancak o zaman kurtarırdı.

Hesabı kabaca yazdım ama detaylı hesaplama yapan olursa sevinirim.Para konusunu Sözcü gazetesi yazmıştı.2-3 değil,14-15 şirketlerini batırdılar.Kim bilir nerelerde kullanıp savurdular.Az buz değil yani,dile kolay 200 milyon...
    ben yaparım hesabı ancak şuan vaktim yok müsait bir anda yaparımm.. ihaleden yasaklanma sebebi nedir, bilginiz var mı

2.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    link şuanda çalışmıyor
    paylaşımlar için teşekkürler burda olmanız güç veriyor.
    ayrıca sesimizi duyurmak anlamında örnek twitter da #akpazmagdurları vb belirleyeceğimiz bir etiket altınta sesimizi sosyal alemde de duyursak iyi olmaz mı ?
    Ben de teşekkür ederim,elbette faydası olur.Link sıkıntısı varsa http://www.vdk.gov.tr/ üzerinden ihbar/şikayet butonu üzerinden deneyebilirsiniz.En etkili yol VDK üzerinden,herkesin bilgisi olsun.Bimer/Cimer dahi buradan hızlı sonuca bağlayamaz.Kurumdan kuruma dolaşıp durur,sonunda yine oraya gider.
    Nûn

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    ben yaparım hesabı ancak şuan vaktim yok müsait bir anda yaparımm.. ihaleden yasaklanma sebebi nedir, bilginiz var mı
    Tamamdır,sağolun;zahmet olacak size de.Geçen sene ki resmi gazetenin 131.sayfasında bilgisi var:

http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...3/20160323.pdf

Tam da 1 yıl geçmiş,
    Nûn

4. Cildiracagim artık. top kusur hisseden gel bunlara yatırım yap...hem kendime hem çevreme zarar vermekten korkuyorum

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Cildiracagim artık. top kusur hisseden gel bunlara yatırım yap...hem kendime hem çevreme zarar vermekten korkuyorum
    Sabir..az sabir kardeş...1 aya herşey netleşecek...yaa batacak yaa çıkacak...batacağini da düşünmüyorum...son yıldırma harekatı yersen ...verirse aşağı ben çapimca alacam ve 1 e kadar en az aranizdayim...

6.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Sabir..az sabir kardeş...1 aya herşey netleşecek...yaa batacak yaa çıkacak...batacağini da düşünmüyorum...son yıldırma harekatı yersen ...verirse aşağı ben çapimca alacam ve 1 e kadar en az aranizdayim...
    Hocam benden daha pozitif çıktınız iyi sabır var sizde de...

1 aya kadar net bir durum olacağına ciddi ciddi inansam son kurşunu atar alabileceğim maksimum lot ne ise alır beklerdim ama 1 lot bile alasım yok inan...

O kadar hayal kırıklığı yaşattı ki beklentimizin beklentiye dönüşme ihtimalini sevdim...

5 yaş yaşlandırdı beni.... 18 ay önce Akpaz harici hangi hisseyi alsam adım gibi eminim bu kadar zarar bu kadar isyan olmazdı. Bizdeki de çölde kutup ayisina denk gelme gibi bir durum oldu...

Yalnız şuna dikkat ediyorum son 10 günde D grubunda olan hisselerde bir hareketlilik var gerçi bunlar haber kaynaklı darısı başımıza diyeceğim bu ****ler onu bizlere reva görüyorlar...

Allah büyük inşallah ailemin rızkını bu gözü doymamislara peşkeş cektirmeden ayrılmak nasip olur...

7.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Hocam benden daha pozitif çıktınız iyi sabır var sizde de...

1 aya kadar net bir durum olacağına ciddi ciddi inansam son kurşunu atar alabileceğim maksimum lot ne ise alır beklerdim ama 1 lot bile alasım yok inan...

O kadar hayal kırıklığı yaşattı ki beklentimizin beklentiye dönüşme ihtimalini sevdim...

5 yaş yaşlandırdı beni.... 18 ay önce Akpaz harici hangi hisseyi alsam adım gibi eminim bu kadar zarar bu kadar isyan olmazdı. Bizdeki de çölde kutup ayisina denk gelme gibi bir durum oldu...

Yalnız şuna dikkat ediyorum son 10 günde D grubunda olan hisselerde bir hareketlilik var gerçi bunlar haber kaynaklı darısı başımıza diyeceğim bu ****ler onu bizlere reva görüyorlar...

Allah büyük inşallah ailemin rızkını bu gözü doymamislara peşkeş cektirmeden ayrılmak nasip olur...
    pozitif olmayıp ne yapacaz..durum belli herkes görüyor kardeşim, çok sıkıştı hareket yapması zorunlu artık, aşağıda yapabilir yukarıda ama bir hareket olacağı ve çok sert olacağı açık..kurumlar vergisi beyanı öncesi spek ve adamları durumu leyhlerine çevirmek için olmadık ala vereyi yapacaklardır..aylardır psikolojinize oynuyorlar, beklentinin olduğu günlerde sürekli kötüleyip malın yükselmeyeceği algısı yaratıyorlar ki gerçek haber geldiğinde maliyetini yada maliyetinden azına insanlar hemen dökülsün..ben bu kağıttan çok iyi kar edecem gibi kaçınılmaz olanı engeleyemiyeceksin spekcim, daha fazla mal kaptırmadan toplamaya başlasan iyi olur bence, sonra biri çıkar o 250000 lotu alır mal gibi kalırsın ortada

8. 250 bin lot nedir?Tavana kadar olan mı,yoksa 34'e mi yazılmış?
    Nûn

Sayfa 101/639 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •