Sayfa 626/639 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by semifinal Yazıyı Oku
    Net zarar 30.929.087 TL. Öz sermaye böylece -14.071.685 TL ye düştü

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne demek battı mı o zaman kesin olarak ytd

2. ........... bitti demeden bitmez (..... kim olduğu ?)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne olup bitiyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. merhaba arkadaşlar;
    bir bilgi edinme emri aldım bu hisseyi buradaki olan arkadaşlar kendi isteğinizlemi aldınız

5.  Alıntı Originally Posted by dragos34 Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar;
    bir bilgi edinme emri aldım bu hisseyi buradaki olan arkadaşlar kendi isteğinizlemi aldınız
    yok birader silah zoruyla aldırdılar satamıyok da

6. arkadaşlar sadece bir bilgi edinme amaçlı girdim buraya uzman bir avukatın yardımcısıyım hepiniz zarardasınız yalnız firmadan zararınızı karşılatmak istiyorsanız sadece şu metni yazmanız yeterli sermaye piyasası başkanlığına borsa istanbulda işlem görmekte olan akyürek tüketim pazarlama akpaz kodu altındaki şirketin kamu aydınlatma platformunda çalıştiğı firmaları inceledim ve yatırım yapılabilir kararı verdim lakin şirket daha önceden çalıştığı firmalarla iş sözleşmelerini fesh ettiğinden ve geç bildirdiğinden mağdur oldum gereğinin yapılmasını rica ederim ocak 2018 den önce alanların zararını şirketten tahsili için dava açılacaktır bu arada başkasının sözleri ile alan yatırımcı varsa o şahıs şahısları belirtmek suretiyle yazarlarsa özel mesaj olarak yardımcı olabilirm saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by dragos34 Yazıyı Oku
    arkadaşlar sadece bir bilgi edinme amaçlı girdim buraya uzman bir avukatın yardımcısıyım hepiniz zarardasınız yalnız firmadan zararınızı karşılatmak istiyorsanız sadece şu metni yazmanız yeterli sermaye piyasası başkanlığına borsa istanbulda işlem görmekte olan akyürek tüketim pazarlama akpaz kodu altındaki şirketin kamu aydınlatma platformunda çalıştiğı firmaları inceledim ve yatırım yapılabilir kararı verdim lakin şirket daha önceden çalıştığı firmalarla iş sözleşmelerini fesh ettiğinden ve geç bildirdiğinden mağdur oldum gereğinin yapılmasını rica ederim ocak 2018 den önce alanların zararını şirketten tahsili için dava açılacaktır bu arada başkasının sözleri ile alan yatırımcı varsa o şahıs şahısları belirtmek suretiyle yazarlarsa özel mesaj olarak yardımcı olabilirm saygılar
    benim gönlüm inek ile danada
    senin gönlün döndü ile dönede
    bizim iş ciftik bankdaki mağdurları paranızı kurtaracağım işine dönmesinde

Alıntı Originally Posted by dragos34 Yazıyı Oku
    arkadaşlar sadece bir bilgi edinme amaçlı girdim buraya uzman bir avukatın yardımcısıyım hepiniz zarardasınız yalnız firmadan zararınızı karşılatmak istiyorsanız sadece şu metni yazmanız yeterli sermaye piyasası başkanlığına borsa istanbulda işlem görmekte olan akyürek tüketim pazarlama akpaz kodu altındaki şirketin kamu aydınlatma platformunda çalıştiğı firmaları inceledim ve yatırım yapılabilir kararı verdim lakin şirket daha önceden çalıştığı firmalarla iş sözleşmelerini fesh ettiğinden ve geç bildirdiğinden mağdur oldum gereğinin yapılmasını rica ederim ocak 2018 den önce alanların zararını şirketten tahsili için dava açılacaktır bu arada başkasının sözleri ile alan yatırımcı varsa o şahıs şahısları belirtmek suretiyle yazarlarsa özel mesaj olarak yardımcı olabilirm saygılar
    Sayin draga zararı kimden alacağiz akpaz zaten batmiş durumda bankalara birçlar odenmedi onlar bizden önce siraya girmiştir alacak bir şey olsaydı onlar şimdiye kadar almak için icra .. başlatirlardi heralde bunlar bankalara takmış birisi diyelm ki mahkemeye gittik veya spk dilwkçe yazdık biz ky uçin olumlu karar verdi bunun uygulanabilirliği nasil olacak bu adi şirket yoneticilerine sahiplerine usulsüzluktwn ... mahkeme hapis cezası verse olurda o da şimdilik çok zir bu yargiyla adamlar milletvekili akp nin adami ....vs Rte in akp li.bu vekil ve ailesinin yaptiğindan haberi olsa kayyum atasa olur belki duzelir akpaz in sahiplerinin fetocu olduğunu şirketin içini boşalltim fetoya kaynak aktardiklarini duşunuyorum benim komplo teorim sadece gıda sektorunde yillardir ticarwt edeceksin şirket bu duruma düşecek kasandaki parayi bağlı şirketlere vereceksin sonrada bankalara kredi odeyemeyeseksin. Vs vs bunların feto bağlantisi hakkinda bilgisi olan varmi varsa savciliğa suçduyurusu yapilmali Şamil tayyarin gecen hafta .bir lafi vardı fwto borsası var diye

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 626/639 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •