Sayfa 630/639 İlkİlk ... 130530580620628629630631632 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Ucuzsa siz alın ....burdakiler zaten boruyu.dibine kadar yediler

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    günde 500 tl lik alsam yeterli şimdilik

2. transtürk ve esem öz sermayeleri negatif olduğu için kotdan cıkarıldı bizim öz sermayede negatif sıra bizdemi

3.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    transtürk ve esem öz sermayeleri negatif olduğu için kotdan cıkarıldı bizim öz sermayede negatif sıra bizdemi
    40.000 liralık hissem var zarar 30.000 tl geriye 10.000 kaldı çekersem namerdim oda gitsin kavuncu kardeş bişi sorucam kottan çıkarınca iflas mı vermiş oluyor otomatikman ?? Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by adem0403 Yazıyı Oku
    40.000 liralık hissem var zarar 30.000 tl geriye 10.000 kaldı çekersem namerdim oda gitsin kavuncu kardeş bişi sorucam kottan çıkarınca iflas mı vermiş oluyor otomatikman ?? Ytd
    maliyetin ne adem bende gemiye çıkacağım cıkmadan önce arabayı satıp biraz daha alacam senin maliyetin 60 kuruş falan sanırım

5.  Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    maliyetin ne adem bende gemiye çıkacağım cıkmadan önce arabayı satıp biraz daha alacam senin maliyetin 60 kuruş falan sanırım
    57 kurus benım maliyet valla kottan cıkarsa para gider kurtulursa da hayırlısıyla paramı gerı almıs olurum ytd

6.  Alıntı Originally Posted by adem0403 Yazıyı Oku
    57 kurus benım maliyet valla kottan cıkarsa para gider kurtulursa da hayırlısıyla paramı gerı almıs olurum ytd
    ortada doruk tünün pazarlamada şüpheli alacak olmayan 216 milyon tl var ekstradan 22 milyon ticari alacağı mevcut iflas ederse bankalar o paraya hucum eder ky de bu kadar mal varkende bizi buralarda süründürecekler ya mal alacaz yada verecez ytd..

7. 2017/12 bilançolarına göre Öz sermayesi eksiye düşmüş ve 3'te 2 oranında kaybetmiş olan şirketler içerisinde !!!
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Açıklamalar

AKYÜREK*TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA . DAĞ. VE TİC. A.Ş.*tarafından*ihraç edilen*TRSAKYP41612*ISIN*kodlu özel sektör*tahviline ilişkin 27.04.2018 tarihli taksitli itfa ve kupon*ödeme*işlemleri, ihraççı kuruluşun ödeme*tutarını aktarmaması*nedeniyle kuruluşumuz*aracılığı ile*gerçekleştirilememiştir.*

haftaya çarşamba günü şirketin önünde pretosto yapacağız 2 kişi urfadan 1 kişi antepten ben hataydan 2 kişide istanbuldan gelmek isteyen varmı

Sayfa 630/639 İlkİlk ... 130530580620628629630631632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •