Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728
Arama sonucu : 223 madde; 217 - 223 arası.

Konu: Edebiyat Finans Sosyal Muhabbet Köşesi

Batı sömürgeci ve kanlı tarihini sahipleniyor onunla övünüyor ama biz muazzam bir kültürü red ediyoruz bu ne acı bir durumdur

batının cumayı kara cuma 13 rakamını uğursuz kabul etme nedeni
    tesadüf değildir
    bu gün de ve tarih toplamı 13 olan tarihtlerde bir hayli fazla kuyruk acıları var

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    77
    Edebiyat ile finans nasıl yan yana gelebildi ona şaşırdım ben :D

Ula rumenigge romenigga ne döt.com oldunuz happy'niz topunuz bee ya ))...

5. Rummenige yazılarını zevkle okudum. Bu ülkede cumhuriyetin osmanlının devamı olduğunu bilen ve Atalarından utanmayan o kadar çok gençler varki inan Ankara'nın Anadolu meydanında toplansalar Atalarından ve osmanlıdan utanan cahiller bu gençlerin nur gibi parlayan yüzlerine baksalar kendilerini bir anda bütün dünyadaki kitapları okumuş yutmuş Alim sanırlar. sadece şu bilgiyi bile paylaşmak benim için bu cahillere kapak olur sanırım. Osmanlı meclisi mebusanın en son görüştüğü kanun ne idi biliyormusun Ağnam kanunu Ağnam arapça küçük baş hayvan demek. Peki gelelim şimdi cahil kafalara akıl sokmağa 23 nisan 1920 de açılan TBMM'nin çıkardığı ilk kanun ne idi dersen Ağnam kanunu idi yani bu kanun ile hayvanlardan alınan vergi 4 katına çıkarılmıştı.TBMM nasıl kuruldu dersen 11 nisan 1920 de padişah vahidettin osmanlı meclisi mebusanı feshettiğini açıkladı 19 nisan 1920 de sadrazam salih paşa istifa etti. Ve 4 gün sonra 23 nisan 1920 de Ankarada açılacak TBMM'sinde toplanmak üzere millet vekillerine çağrıda bulundu ve Mustafa kemal de bu çağrıya ses çıkarmadı ve ilk TBMM açılmış oldu ve oturum son kanunun kaldığı yerden görüşülmeye başlanmış oldu. Herşey danışıklı dövüştü cumhuriyeti Osmanlının derin devleti kurmuştu padişah herşeyden haberdardı bunları cahil cühalanın kafalarına kanırta kanırta sokacağız onlara atalarının kim olduğunu öğreteceğiz bu memleket başka türlü kurtulmaz arkadaş daha yazacaklarım var ama sonraya bıraktım şu anadolu meydanı meselesinide anlatacağım.....

6. rumenigge üstad selamlar
    duydum ki sonsuza dek forumdan yasaklanmışsın
    izin verilirse ben devam etmek istiyorum
    bir şeyler karalamaya

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet4k Yazıyı Oku
    rumenigge üstad selamlar
    duydum ki sonsuza dek forumdan yasaklanmışsın
    izin verilirse ben devam etmek istiyorum
    bir şeyler karalamaya
    sizde pek devam edememişsiniz
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •