Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
Arama sonucu : 40 madde; 33 - 40 arası.

Konu: RAKSE - Raks Elektronik

1. Hala hisseler hesapta duruyor. Tekrar raksı canlandırabilecekse, borsaya döndürebilecekse ben elimdeki hisselerin çoğunu bedelsiz vermeye hazırım.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    Günahımız RAKS'a güvenmek sanırsam...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. geçen hafta ataşehir migrosa girdim. çıkış kapısının yanında raks mamulü yağlı radyan kalerifer vardı.uzak doğuda yaptırıp burda satıyorlar sanırım.
    perşembe günü bloomberg de ali çağataya birisi bu tahtası kapanan şirketlerin bazılarının hala faliyettde olduğunu yazmış. ali çağatayda dedi ki: şu an spk başkanı yok. bulunca kendisine sormak vazifem oldu dedi.
    devletin bu duruma çare bulması lazım.

4. bu ülkede düzgün ne varki yatırımcının hakkını savunan varmı bü yüzden halkım gittikçe kötümser ve kişiliksiz oluyor acıma duygusunu yitiriyor neden kanunlarla korunmuyor , aksine kanunsuzlukla soyuluyor.

5. Şu tanıtıma iyi bakın arkadaşlar.
    Vals Elektronik, Türkiye elektrikli ev aletleri sektörünün deneyimli iki girişimcisi tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. Üretim tesisimiz Manisa Organize Sanayi Bölgesinde, bir zamanlarında efsane elektrikli vantilatör, ısıtıcı ve küçük ev aletleri üreticisi olan Raks'ın eski tesisleridir. Tüm üretim alt yapısı, Ar-Ge, test laboratuarı, otomasyon sistemleri, kalıphane, know-how birikimi, rekabet avantajlarımızın önemli unsurlarıdır. Kaliteli ürünlerin, ancak kaliteli personelle yapılabileceği gerçeğiyle, yüksek teknolojimizin konusunda deneyimli kalifiye personelle entegresi en büyük gücümüzdür.

Bu da bilginin olduğu sayfa.
    https://www.valselektronik.com.tr/tr...al/hakkimizda/

Şirketin başında yönetim kurulu başkanı olarak kim var bir bakın. Nedim Aysan. Yani Raksın Aslan Tekin Önelden sonra iki numarası.
    https://www.linkedin.com/in/nedim-aysan-6a4a1715/

bu sayfada da hala kendini owner olarak gösteriyor Raks ile ilgili olarak aynı zamanda da Vals yönetim kurulu başkanı...
    garip değil mi
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Şu tanıtıma iyi bakın arkadaşlar.
    Vals Elektronik, Türkiye elektrikli ev aletleri sektörünün deneyimli iki girişimcisi tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. Üretim tesisimiz Manisa Organize Sanayi Bölgesinde, bir zamanlarında efsane elektrikli vantilatör, ısıtıcı ve küçük ev aletleri üreticisi olan Raks'ın eski tesisleridir. Tüm üretim alt yapısı, Ar-Ge, test laboratuarı, otomasyon sistemleri, kalıphane, know-how birikimi, rekabet avantajlarımızın önemli unsurlarıdır. Kaliteli ürünlerin, ancak kaliteli personelle yapılabileceği gerçeğiyle, yüksek teknolojimizin konusunda deneyimli kalifiye personelle entegresi en büyük gücümüzdür.

Bu da bilginin olduğu sayfa.
    https://www.valselektronik.com.tr/tr...al/hakkimizda/

Şirketin başında yönetim kurulu başkanı olarak kim var bir bakın. Nedim Aysan. Yani Raksın Aslan Tekin Önelden sonra iki numarası.
    https://www.linkedin.com/in/nedim-aysan-6a4a1715/

bu sayfada da hala kendini owner olarak gösteriyor Raks ile ilgili olarak aynı zamanda da Vals yönetim kurulu başkanı...
    garip değil mi

Adamlar iflas ediyor...Milleti perişan ediyor...Sonra Vals ile yola devam...Nasıl bir düzen anlamadım gitti....Nasıl izin veriliyor böyle...Hiç anlamadım...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Adamlar iflas ediyor...Milleti perişan ediyor...Sonra Vals ile yola devam...Nasıl bir düzen anlamadım gitti....Nasıl izin veriliyor böyle...Hiç anlamadım...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Hileli iflas ile ilgili dava açılacaktı ancak ses çıkmadı. SPK biraz da bu işlere eğilse çok iyi olurdu.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •