Sayfa 109/651 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 865 - 872 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    anlaşılan o ki genpaz gentaşa borcunu ödemek için satıyor.. başka makul bir izah bulamadım.. son 10 yılı incelerseniz masstas gibi genpazın da aslında bir kambur olduğunu görürsünüz.. ki pazarlama şirketi olmasına rağmen.. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak doğru değil ama sanırım üretimi tıpkı çimentocunun betonm üretmesi gibi birşey.. nasıl ki betoncular kar etmekten ziyade müşterilerine hizmet ediyor genpaz da metal mobilya aksamı üretimini bu sebeple yapıyor olabilir.. kar etmemesi bunu düşündürtüyor. sanırım devralması ve genpaz diye birşeyin olmaması daha iyi olacak..

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    anlaşılan o ki genpaz gentaşa borcunu ödemek için satıyor.. başka makul bir izah bulamadım.. son 10 yılı incelerseniz masstas gibi genpazın da aslında bir kambur olduğunu görürsünüz.. ki pazarlama şirketi olmasına rağmen.. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak doğru değil ama sanırım üretimi tıpkı çimentocunun betonm üretmesi gibi birşey.. nasıl ki betoncular kar etmekten ziyade müşterilerine hizmet ediyor genpaz da metal mobilya aksamı üretimini bu sebeple yapıyor olabilir.. kar etmemesi bunu düşündürtüyor. sanırım devralması ve genpaz diye birşeyin olmaması daha iyi olacak..
    genpaz bir vakıf haklısın...
    kar kaygısı yoktur karı kahraman ailesine aktarma görevini ifa eder hepsi bu...

bravo

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Nakit ihtiyacı nedeniyle 1.47'den çıkmak zorunda kaldım. Mayıstan beri bekliyorum 1.60'ken çıkmamıştım. Şimdi çıkmak zoruma gitti, bir hayli de sinir harbi yapmıştı bende, nasip değilmiş. Tekrar görüşmek üzere.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün henüz genpaz ın satış haberi düşmedi, hayret!
    Çok primliydi, biraz gevşemesi lazım:-))

6.  Alıntı Originally Posted by minibist Yazıyı Oku
    Nakit ihtiyacı nedeniyle 1.47'den çıkmak zorunda kaldım. Mayıstan beri bekliyorum 1.60'ken çıkmamıştım. Şimdi çıkmak zoruma gitti, bir hayli de sinir harbi yapmıştı bende, nasip değilmiş. Tekrar görüşmek üzere.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çaktırma

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. 1,42'ye getirmek için nasıl bir heves arkadaş yaaa. Siz insider trade bilmem ne ile para kazanma derdine mi düştünüz. Hele bir bakın bakalım öyle kim büyük şirket olmuş...Seans ortasında haber girmeler bilmem neler. Siz farkında değilsiniz ama çocuğun kumbarasından çıkan para ile alınmış 100 lot bile var bunların arasında. Biz de bunlar büyük şirket olacak diye çocuğa yatırım yapıyoruz iyi mi.. Bir çeki düzen verin kendinize arkadaş yaa. Al gülüm ver gülüm. Ohh ne ala.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    48e 785 bin lot yığmışlar.. çin seddi kuruyorlar galiba..

Sayfa 109/651 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •