Sayfa 12/651 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 89 - 96 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. 1,40 altına yolculuk mu var?
    Bunlar borç var diye temettü de vermeyebilirler.
    Son düzenleme : behzat; 08-03-2017 saat: 17:34.

2. Spek dolu dizgin kaçıyor.Haklı da.Bu 4k olayı yenilir yutulur değil.Sen tut kendi kurduğun ve iflas ötesi şirketini halka açık şirket Gentaş'a sat ve Gentaş'tan parayı al cebine koy.Görünürde yasal olsa da bunun adını siz koyun.Ayrıca Umut bağladığımız LİRİ'ye burdan sermaye takviyesi gönder.Örtülü ödenek gibi neyi nereye nasıl kullandığını söyleme ve sonra kalksın LİRİ külliyen zarar açıklasın.Bunlar olacak şey değil.Ben bunların bu eylemlerini 2008 deki Uzel Traktör'de dönen dolaplara benzetiyorum.O zaman da spk seyirciydi, şimdi de...
    Gelelim speke...kaç gündür spekin net mal satıcısı olduğunu söylüyorum.Bugün bazı kardeşlerim malı spekin kafasına vurdular.
    Bana göre 1,39 satışa getirip 1,38 den de verdikten sonra 1,39'u alan yine kendisi.Kanımca yarına yine satış hazırlığı içinde.
    Hayırlısı olur inşallah.

3. Alıcı yok.Millet spekin kafasına malı 1,41 den çakınca abandone oldu.Hiç ummuyordu.Her düşüş kademesinde millet ucuz bulur az da olsa mal çakarım diye düşünüyordu.Bugün endekste tekrar düşüş olunca alıcının sıfır olmasından daha aşağılara salmadı.
    Yalnız hala aklımı kurcalayan;Çelik Nakliyat nasıl oldu da o kadar malı 1,43'den aldı diye düşünüyorum.Onlar tecrübeli adamlar ve şirketin içindeler.Acaba danışıklı dövüş müydü? yani bakın Çelik Nakliyat bile 1,43 den alıyor,biz niye almayalım kumpası mıydı?
    İnsan düşünmeden edemiyor.
    Ha bu ara Gentaş'a kakaladıkları batık şirketin adı neden 5K ve 4K diye hiç düşündünüz mü? 5 Kahraman ortak ve diğeri 4 Kahraman ortak olsa gerek.

4. Marul sevmeyen var mı ? Gentaş ta marul fiyatında ben aldım.ytd

5. Hadi O.A hadi ! 1,39'ları vereceksin anladık.Bırak nambırları !

6. O.a nın malı yok hepsini satmış
    Faliyet raporunda yazıyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by recobaba Yazıyı Oku
    O.a nın malı yok hepsini satmış
    Faliyet raporunda yazıyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %5 in altındaysa hiçbir şekilde haberiniz olmaz elinde olup olmadığından. Bir ihtimal genel kurula katılırsa hazirun cetvelinde görürsünüz elindeki miktarı , hala elinde varsa.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Ky'lerin alım satım ve takas bilgilerinden çıkarım yapmalarını hep şaşkınlıkla karşılamışımdır.
    Bilindiği gibi O.A aynı zamanda Cemtaş'ın spekidir.2016 yılında Cemtaş'tan tamamen çıktığı imajını verip güya ortadan kaybolmuştur.Oysa üzerindeki mallatın bir kısmını İstif Niyazi üzerine diğer kısmını da Kanada'daki oğlu O.C.A üzerine virmanlamış,maldan çıktı görüntüsü vermiştir.
    Bir kardeşimin Niyazi ile yaptığı telefon görüşmesinde adamın daha Cemtaş'ın gelen karından bile haberi olmadığını anladığında şaşkınlıktan benim de kendisiyle telefonla konunuşmamı ısrar etmiş ben de konuşmam sonucu bu Vatandaş'ın o zaman üzerinde%6.5 olan Cemtaş hissesiyle uzaktan yakından alakası olamayacağını anlamıştım.Tahminlerimde yanılmamıştım.
    Şu an Cemtaş tahtasını yine tamamıyla O.A veya oğlu kontrol etmektedir.
    O.A nın aynı numarayı Gentaş'ta da yaptığını söyleyemem.Zira en yüksek çıktığı %12,39 ay oranını patronlara rağmen çıkamazdı.Ama iki cambaz bir ipte oynamayacağı örneği ve patronların kendi kurdukları,iflas etmiş olan hem 5K ve 4K şirketlerini Gentaş'a satıp,Gentaş'ın içini boşaltmaları O.A'nın aklını başına getirmiş olabilir.
    Ayrıca LİRİ'ye Gentaş kasasında sürekli sermaye takviyesi yapıp LİRİ'nin buna rağmen Gentaş'a zarar yazması ayrı bir handikap.
    Gentaş tahtasına yüklü alış girip malları gelen arkadaşlardan da O.A'nın gerçekten maldan çıktığı kanım güçlendi.

Bu durumda Gentaş'ı hala ucuz olarak değerlendiren varsa kendi bileceği işi !

Asla herhangi bir yönlendirme ve yatırım tavsiye amacım yoktur.

Sayfa 12/651 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •