Sayfa 13/651 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Spek dolu dizgin kaçıyor.Haklı da.Bu 4k olayı yenilir yutulur değil.Sen tut kendi kurduğun ve iflas ötesi şirketini halka açık şirket Gentaş'a sat ve Gentaş'tan parayı al cebine koy.Görünürde yasal olsa da bunun adını siz koyun.Ayrıca Umut bağladığımız LİRİ'ye burdan sermaye takviyesi gönder.Örtülü ödenek gibi neyi nereye nasıl kullandığını söyleme ve sonra kalksın LİRİ külliyen zarar açıklasın.Bunlar olacak şey değil.Ben bunların bu eylemlerini 2008 deki Uzel Traktör'de dönen dolaplara benzetiyorum.O zaman da spk seyirciydi, şimdi de...
    Gelelim speke...kaç gündür spekin net mal satıcısı olduğunu söylüyorum.Bugün bazı kardeşlerim malı spekin kafasına vurdular.
    Bana göre 1,39 satışa getirip 1,38 den de verdikten sonra 1,39'u alan yine kendisi.Kanımca yarına yine satış hazırlığı içinde.
    Hayırlısı olur inşallah.
    Şirket yönetmek büyük sorumluluk gerektirir. Hele ki şirket halka açıksa ve birçok ortağı varsa, daha da çok sorumluluk gerektirir. Çünkü yaptığınız yanlışlarla adını sanını bile bilmediğiniz birçok kişinin kul hakkına girmiş olabilirsiniz.
    Şirket yöneticileri yasal olmakla helal olmayı eşdeğer görüyor olabilirler. Ama unutmayalım ki, her yasal olan helal olmayabilir:

https://www.youtube.com/watch?v=LqmLvYczdg0

YTD
    Not: Herhangi bir isnatta bulunmuyorum, sadece vicdanlara yönelik bir hatırlatmadır.

2.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Şirket yönetmek büyük sorumluluk gerektirir. Hele ki şirket halka açıksa ve birçok ortağı varsa, daha da çok sorumluluk gerektirir. Çünkü yaptığınız yanlışlarla adını sanını bile bilmediğiniz birçok kişinin kul hakkına girmiş olabilirsiniz.
    Şirket yöneticileri yasal olmakla helal olmayı eşdeğer görüyor olabilirler. Ama unutmayalım ki, her yasal olan helal olmayabilir:

YTD
    Not: Herhangi bir isnatta bulunmuyorum, sadece vicdanlara yönelik bir hatırlatmadır.

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aynen kelimesi kelimesine katılıyor anlamayanlara hatırlatmada bulunmanizdan dolayı size teşekkür ediyorum

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku

YTD
    Değerli Jtucker;aynen dediğiniz gibi.Yaptıklarından içim acıyor.Haram olsun onlara.

Sattım ama takipteyim
    Uzun vade ufak ufak toplayabilirim
    SECRETMEN

6. Sayın behzat.

4K 5K nın iflas ettiği haberini nerden aldınız.

Şirketi aradım. Yanlış haber dediler. Kaynağın siz olduğunu söyledim. Ekran goruntusunu yolladim.

Araştıracaklarını söylediler.
    Biryere kaybolma.

Sizin kaynağınız ne?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

burası nasıl bir topik anlamadım ,birileri birşeyler yazıyor amaç hisseyi degersiz gösterip yatırımcıları kaçırmakmı istiyor ? yoksa iyi niyetlimi ? anlamak mümkün degil. gentasın 4 adet iştiraki var bunlardan iki tanesi karedip diger 2 tanesi yılı zararla kapatmıştır, Ama 2 kar eden sirket sayesinde gentaşa zarar yansımamış bilakis 19,416 milyon olan karı 21,217 milyona yükselmiştir.Geçen sene 10 milyon civarı olan kar 2016 da 17,5 milyon gibi iyi bir noktaya taşınmış. Zarar eden 2 iştirak teki gentaş payı yüzde 30 un üzerinde degildir Bu iştirakın diger ortaklarıda vardır. Bunun için yok batık şirketi itelediler yok kakaladılar, biraz abartılı bir idda, Bizler arkadaşlar şu konuya konsantre olmalıyız hissenin karında artış özvarlıgında artış varmı f/k sı ucuzmu, kar artışı devam edermi? Bunlara bakalım. Ayrıca tahtadan hangi aracı kurum alıyor hangisi satıyor bunları bilmek borsa bilgisine sahip olmak degildir. Hepimiz biliyoruz bugun satar yarın alır veya birbaşkası onun adına alır sonra virmanlar.yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    burası nasıl bir topik anlamadım ,birileri birşeyler yazıyor amaç hisseyi degersiz gösterip yatırımcıları kaçırmakmı istiyor ? yoksa iyi niyetlimi ? anlamak mümkün degil. gentasın 4 adet iştiraki var bunlardan iki tanesi karedip diger 2 tanesi yılı zararla kapatmıştır, Ama 2 kar eden sirket sayesinde gentaşa zarar yansımamış bilakis 19,416 milyon olan karı 21,217 milyona yükselmiştir.Geçen sene 10 milyon civarı olan kar 2016 da 17,5 milyon gibi iyi bir noktaya taşınmış. Zarar eden 2 iştirak teki gentaş payı yüzde 30 un üzerinde degildir Bu iştirakın diger ortaklarıda vardır. Bunun için yok batık şirketi itelediler yok kakaladılar, biraz abartılı bir idda, Bizler arkadaşlar şu konuya konsantre olmalıyız hissenin karında artış özvarlıgında artış varmı f/k sı ucuzmu, kar artışı devam edermi? Bunlara bakalım. Ayrıca tahtadan hangi aracı kurum alıyor hangisi satıyor bunları bilmek borsa bilgisine sahip olmak degildir. Hepimiz biliyoruz bugun satar yarın alır veya birbaşkası onun adına alır sonra virmanlar.yatırım tavsiyesi degildir

SIRTLANLAR çoğu zaman leş ile beslenirler özellikle başka hayvanların yakaladıkları avları ellerinden alırlar. Hatta aslanlardan dahi avlarını aldıkları sıklıkla görülmektedir.
    KURTLAR puslu havayı sever.
    Esenlikler dilerim...
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Sayfa 13/651 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •