Sayfa 191/651 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Burası ne güzel sakinleşmiş )
    Kademe paylaşacak arkadaş varmı mümkünse.

2. Gentasin speginde iş yok bu bilancoyla hisse bu fayatda durmaz çek yukarıda malı ucuza kaptirma yıl sonu 10 milyon daha kazansa 37 milyon kar oluyor 1.50 fiyat ya sen tam bir mezarcisin yada tam bir gerzosun yada biz bilancodan ciro artışından anlamıyoruz ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bilanço falan hikayeymiş, patron ve spek istişaresi ne derse odur. gents diyelimki 30milyon zarar açıklayıp hisse fiyatını 4 tl olarakta yansıtabilirdi. küçük yatırımcı beklentisi neyse tersi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    bilanço falan hikayeymiş, patron ve spek istişaresi ne derse odur. gents diyelimki 30milyon zarar açıklayıp hisse fiyatını 4 tl olarakta yansıtabilirdi. küçük yatırımcı beklentisi neyse tersi olmaya devam edecek gibi görünüyor.
    sadece bu algı oluşturuluyor dostum...hisseyi çok toplamaları lazım...halka açıklık kısmı çok fazla...sermayesi de (hisse adeti ) de çok fazla....toplama olgunlaşmadan agresif hareket etmesi biraz zor gibi....bence alıp unutmak lazım...sabrın sonu selamettir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    bilanço falan hikayeymiş, patron ve spek istişaresi ne derse odur. gents diyelimki 30milyon zarar açıklayıp hisse fiyatını 4 tl olarakta yansıtabilirdi. küçük yatırımcı beklentisi neyse tersi olmaya devam edecek gibi görünüyor.
    Normalde böylemi olmalı kara göre büyümeye göre fiyat oluşması gerekmezmi sayın aslan

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hisse fiyatları eninde sonunda karına göre yani temel ederinin gösterdiği fiyata çıkar...yanlız bu yolda bazı aç gözlü by lar var...bunlar olası bu çıkıştan maxsimum fayda sağlamak isterler o yüzden de hisseyi baskı altına alarak mümkün olduğunca çok toplamak isterler...

arkadaşlar paylaşmışlardı bir çok büyük yatırımcı artık bu hisseyi toplamaya başlamışlar...toplama olgunlaşınca hisse çok hızlı ederine çıkacaktır...bu hisse bu temel verilere göre en az 3 tl normal şartlarda da 4-5 tl aralıklarında olması lazımdı...

bu tür durumlarda ky nın yapabileceği en güzel şey sabır etmesidir...su akar yolunu bulur dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. banvitin ödenmiş sermayesi 100 milyon iken gentaşın 110 milyondur...banvitin halka açıklık oranı %8,26 iken gentaşın %47 lerde olduğunu hatırlıyorum...işte bu yüzden de banvite en küçük bir alış veya satış iştahı geldiğinde hisse bu iştahlara hızlı tepki vermekte iken gentaşda bu tepkiler çok ağır olmaktadır...

gentaşın halka açıklık oranı %20-25 seviyelerinde olsaydı çok daha iyi olacaktı...patronların aslında hisselerine sahip çıkarak geri alım yapmaları faydalı olurdu...hem onlar için hem de ky lar için...o vakit göze hoş gelen hareketler görecektik...

8. Beyler,
    Hisseniz çok ucuz görünüyor. Bilanço süper.
    Neden yürümüyor ?
    Bir de bu diger sirketlerle olan ilişki ne ölçüde düzgün gidiyor, sadece bugün baktım şirket Gentaş kimyadan mal alıyor, Genpaz diye bir firmaya satıyor. İkircikli bir yapı var her yöne götürmek kolay gibi acaba bu yüzden mi piyasa düşük fiyatlıyor.
    Bu kağıtta eski tecrübeli arkadaşlardan yorum rica edecegim, yatırım yapılabilir gibi görünüyor bilançoya göre çünkü.

Sayfa 191/651 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •