Sayfa 2/649 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5185 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Bugün Çelik Nakliyat 1,43 den 115.000 lot daha aldı.O.A yediği tekmenin acısıyla satmaya devam ediyor.Aslında malları daha bitmedi.%5'in altına satarak değil, malı tanıdıklarına virmanlayarak inmişti.Aklısıra deşifre olmadan satıyor.Daha çok malı var.

2.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    de hele sen kimsin demezsende rüştünü ispat et sana vereceğimiz yıldızların vebalini çekmeyelim yoksa yıldız sorun değil köpeğin olsun
    Forum gibi bende sıfırladım kendimi boş ver geçmişe sünger çektim geleceğe bakıyorum artık bol kazançlar hepinize.

Kimseden ses yok bilanço ne zaman geliyor beklenti nedir

4. Geçen yıl 2015 karı 4 Martta açıklanmıştı.Bu yıl muhtemelen 3 Mart Cuma günü açıklanabilir.
    Ancak;özellikle bu senet konu.sunda kar tahmini yapmak zor.Her türlü sürprize hazırlıklı olmak gerekse de,normal şartlarda 17 ml TL kar gelebilir diye düşünüyorum.Bundan da 5 krş temettü gelirse öpüp başımıza koyalım

6. 15 kuruş temettü verse hisse başı ve fiyatta düşmese ne güzel olur... Hayal hülya... HAYIR OLSUN

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. 19 M TL net kar, 7 kuruş brüt temettü bekliyorum. Ama gentaş bu, sağı solu belli olmaz.
    YTD

8. Günlerdir aynı.1,42-1,43.Arada bir 1,42 ye veriyor biraz.Gün sonunda bir spk bidirisinde Çelik Nakliyat'ın 1,43'den şu kadar aldığını bildiriyor.
    Gelen 9 aylık V.D'ne sunulan kara bakarak ky mal vermez.Akla gelen;bunca malı verebilecek tek kişi var.Ama şayet karşılıklı işlem değilse...
    2014 yılında patronlar koro halinde her gün satarken senet sürekli yükseliyordu.Aslında suni talep yaratıp senede yatırımcı çekilmiş,daha gidecek imajı pompalanıp sürekli mal çıktılar.
    Şimdi ise ky'lerden alıcı olmadığı bu ortamda pekala yeni bir numarayı merefsizce devreye sokmuş olamazlar mı? dün 230.000 lot alan Çelik Nakliyatın bu alımları nasıl olur da senedi tek kademe yükseltemez.1,43 satışı bu kadar mı yoğun?
    1,43'e artık alıcı gelmiyorsa daha aşağılara ver !
    Kısacası, dünya borsa tarihinde Gentaş kadar merefsizliğin olduğu tek senet kimse gösteremez bana,kimse!

Sayfa 2/649 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •