Sayfa 517/651 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Senedi zaman zaman alıp satmama rağmen senedi kontrol edenin kim olduğunu net olarak bilmiyorum.Eskiden senedi yönlendirenler merhum Kahraman ve O.A.idi.sonra O.A'nın tümden çıktığına emindim.Ancak büyük patronun vefatından sonra senede tekrar girmiş olabilir.Çünkü bu bilançoya karşılık böyle kahpece bir haraketi tarzı açısından ancak O.A yapar. Cemtaş'ın da spekülatörü olduğundan özellikle kar açıklamalarından sonra bu haraketi sık sık yapıyor.Örneğin;Cemtaş muazzam kar açıkladığı halde ertesi gün senedi 73 kademe düşürdü.

Merhum Kahraman'dan sonra ortaklar arasında hisse kapma yarışı başladı.Bugün Çelik Nakliyat'ın alıma geçmesini beklerdim.

Gentaş'ın tarihinde bir günde böylesi büyük bir düşüşe ilk kez şahit oldum.

Bu gidişle Gentaş'ta kalıcı yatırımcı olacağım herhalde.Yarın ola,hayır ola....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Senedi zaman zaman alıp satmama rağmen senedi kontrol edenin kim olduğunu net olarak bilmiyorum.Eskiden senedi yönlendirenler merhum Kahraman ve O.A.idi.sonra O.A'nın tümden çıktığına emindim.Ancak büyük patronun vefatından sonra senede tekrar girmiş olabilir.Çünkü bu bilançoya karşılık böyle kahpece bir haraketi tarzı açısından ancak O.A yapar. Cemtaş'ın da spekülatörü olduğundan özellikle kar açıklamalarından sonra bu haraketi sık sık yapıyor.Örneğin;Cemtaş muazzam kar açıkladığı halde ertesi gün senedi 73 kademe düşürdü.

Merhum Kahraman'dan sonra ortaklar arasında hisse kapma yarışı başladı.Bugün Çelik Nakliyat'ın alıma geçmesini beklerdim.

Gentaş'ın tarihinde bir günde böylesi büyük bir düşüşe ilk kez şahit oldum.

Bu gidişle Gentaş'ta kalıcı yatırımcı olacağım herhalde.Yarın ola,hayır ola....
    Ve bist 100 e hoşgeldin şakası olmuş

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çemtaş ile bu kağıdın grafiği bile aynı idi sonra çemtaş ayrışarak ciddi bir yükseliş yaptı bir düzeltme yapması normal bir durum bu ne yaptı da iniyor şimdi. Yatırımcıya atılan bir kazık sadece O.A yı da zırnık koklatmadan gönderdiler zamanında önce sürekli haber yaptırarak bilgi pompalayarak küresel oyuncu olduk havalarıyla beklentiyi zirve yaptırıp üstelik iyi bilançoyu da göstererek kimseye satış fırsatı vermeden bastılar malı bu yeni bir durum değil her zaman yaptıkları şey (altın yılı hatırlayan vardır)bundan sonra yatırımcının parasını bedava kullanmak kalıyor isteyen girsin isteyen çıksın farketmez bu benim daha önce gördüğüm bir filmin tekrarı sadece

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Şu an piyasa değeri 48 milyon dolar civarı.
    Geçenlerde Tarihi İpar köşkü 45 milyon dolara satılıyordu.Yani bir köşk fiyatı.

Senedi kontrol edenin ve sürekli aşağıya basanın ortalardan birisi olduğunu asla düşünemem.Şayet yarın da düşer veya bu fiyatlarda kalır da Çelik Nakliyat alıma geçmezse şaşarım doğrusu.
    Gelen kar ve bilanço kalemlerine kötü diyebilen var mı? Bence yaşanılan en kötü çeyrek yine de 8 milyon karla geride kaldı.

5. Yarın İnşallah tavan olur

6.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Yarın İnşallah tavan olur
    Sebep???

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Sanırım 3.ç. Gelen kâr tatmin etmedi ya da cemaş dan etkilendi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bırakın bu işleri buna ailenin yada tetikçisinin verdiği ayan beyan aşikar
    Zaten borsa kulislerinde konuşuluyor sabahtan akşama tahtanın başındalarnış açın herhangi bir aracı kuruma sorun herkes illallah etmiş bunlardan

Sayfa 517/651 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •