Sayfa 523/651 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

gents benim güvendiğim hisselerdendir...
    temeli iyiydi teknik de indir kaldır indir kaldır gidiyordu(bist in bu sıkıntı günlerinde bence iyi performans)...
    lakin o kanaldan sarkmış...
    en fazla 1,9x taş çatlasın 1,7x leri görür diye düşünüyorum...ytd...

2. Domuzdan kıl koparmayı becerebilen arkadaşlar olduğunu bilmek güzel ancak sadece o kadar kadar... ötesi yok ...ben şahsen yıllarca süren bir yatırım yaptığımda 1 e 3 hatta 1 e 4 getiri olmasını beklerim aldığımız riskler bunu gerektirir. Burada şebeke dışında kazanan yok denecek kadar az paramızı bedava kullanıyorlar sadece mevduat faizi kadar kazandığım bile şüpheli %30 -40 indi çıktıları şahsen ben yakalayamadım yakalayabilenleri tebrik ederim. Ama şebeke kurguyu buna göre yapıyor ve her seferinde 12 den vuruyor bir de arkadaşlar hissede pay kapma yarışı falan yok olsa zaten sığ olan kağıtta fiyat hemen yükselirdi. aslan payını grup şirketlerinden götürüyorlar zaten orda ortaklardan başkası yok hatta grup şirketleriyle yapılan ticarette hammadde kimyasal kağıt metal ve mamülün pazarlama şirketine devrindeki fiyatları yatırımcının bilmesi mümkün değil acaba buradalarda da bir numara dönüyor mudur? açık olmayan şirketlere kar transferi var mıdır? ne dersiniz? (Pazarlama şirketleri Türkiye’nin kronik sorunudur patronlar malı oradan götürürler.)iyi bilançoda bunları yapanlar mesela 4. çeyrekte kriz var tüh böyle oldu karlar düştü dağılın der mi? sadece soruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Hissedeki eski ve deneyimli arkadaşların yorumlarını okudum. Gayet güzel analizleri ve doğru teşhisleri olduğunu düşünüyorum.

İncelediğim kadarıyla şirket mali yapısı ve karlılık oranı ile son derece sağlam. Hatta F/K oranı ile kıyaslandığında hisse çok çok ucuz diyebilirim.

Hisse alım için yakın takibimde zaten. Alım için hissenin 2,05 üstüne attığını görmek gerekiyor. Şu anda Ucuz bile olsa alım için erken diye düşünüyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Buralardan girmem...150 lerden hareket ettigini bilrim...oralara yaklasorsa bakarim.

Birde hikayesi yok malesef

5. Aşağı trend devam ederse ben de, tekrar döner aranıza katılırım.
    Çıkışa başladığı yerin biraz üzeri bile iyi bir alım hedefidir benim için.
    Bir de takastaki yabancı , gerçek yabancı ise ( bugünlerde kar etmeden satıyorlar) satışın azaldığını veya satıp bitirdiklerini görmek gerekir gibi.
    Zaten aşağı trendi başlatan da , diğer hisselerde de olduğu gibi yabancı çıkışları galiba.
    1,6 lara inerse aranızda olurum. Takibe devam.

6. İnşallah hiç bir zaman aramızda olamazsınız sayın abcd )

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=devils;2886705]İnşallah hiç bir zaman aramızda olamazsınız sayın abcd Aminn.
    Arkadsslar genel takas atabilecek var mi

8. şu anki seviyeden daha da aşağıya iner ise hisse iyice düşüş trendine girer ki

ucuz diye filan alınmaz. Hissede direnç 2,05. Yeniden yükselme trendine girmesi için

2,05 direncini kırması şart ki ancak bu seviyeyi görünce alıma geçmek gerekir.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 523/651 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •