Sayfa 527/649 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 5185 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Pasta atabilirmisiniz arkadaşlar

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by devils Yazıyı Oku
    Pasta atabilirmisiniz arkadaşlar

3. Teşekkür ederim zek 14

4.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    değerli kardeşlerime bir şey hatırlatmak isterim.Bilenler bilir.
    Sanırım 2013 Eylül ayları idi.YTM,yani Yatırımcı Tazmin Merkezi diye devletin oluşturduğu ve elektronik kayıt yaptırmayanların hissesini bu merkeze aktarıp milletin malına resmen sahip oluyordu.Yani düşünün babamın hissesi var ve benim haberim yok.Ve babam bu hisseleri elektronik ortamda katıt ettirmeden ölüyor ve bu senetler YTM'ye kalıp o da satıyor.
    Sanırım aynı durumda olan birisinin 2.350.000 lot malına bu merkez koydu.Ve satmaya başladı.Üstelik Bu merkzein kuruluşunda yer alan bir maddede bu malları satarken küçük yatırımcıyı mağdur etmeme ilkesi vardı.Ama YTM buna uymadı ve mirasyedi gibi senetleri satmaya başladı.YTM'ye telefon ettim ve böyle satışın yasal olmadığını söyledim.Ama başındaki bayan mahkemeye başvurmamı önerdi ve Gentaş 1,02'yi gördü.Tabi malın çoğunu Kahramanlar ve o tarihte spek O.A aldı.Ama O sırada Kahramanlar düşüşe destek için 2 kez 1,08 den ve toplam 150.000 lot mal sattı.
    Bunu hiç unutamadım.Ölmüş insana tekrar ateş etmek gibiydi.Ama tabii ki bu işin başındakine bu senetler de yar olmadı.Bu yıl masasının başında hayata da Gentaş'a da veda etti.Ama insanoğlu bu.Yanındakiler besbelli bundan ders almadılar.Eh ne diyelim? darısı onların başına.
    Allah rahmetiyle muamele edip makamını âlî, mekanını cennet eylesin İYİ bilirdik Ahmet Bey'i!... Mengende bulunan Werzalit fabrikası mekanik bakım bölümünde çalışmış ve ekmeklerini yemiştim yıllar önce.
    2,04'le bende aranızdayım ya nasip...

5. [IMG]https://resmim.net/f/UtCr8F.png[/IMG

6. Kıytırık haberlerle kağıdı bozup İş bankası toplama yapiyor. Sorusturma acildiysa acildi suclumu degilmi ne zaman sonuclanak. Sikinti yok. Kelepirrrrr

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 527/649 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •