Sayfa 53/651 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 417 - 424 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

4. %50-%100 yaptıktan sonra ilgi artar belki

3,50 TL'den yüzüne bakılmayan KRONTu şimdi brüt takasdan almak için sıraya giriyor millet.

Zengin kız DGKLB desen 730 milyon PD gelmiş.

Bizim fakir oğlan 140 milyon PD git gel.
    Stop Wishing Start Doing

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Karın kaçırıldığını maliyetlerin şişirildigini düşünüyorum bunlara ancak okkali bir vergi incelemesi gerekiyor. Vergi Denetim Kuruluna bir basvuru seferberliği yapilirsa sonuç alinabilir

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

aynen ama durum biraz mal toplayalım ucuzdan
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. genst..jpg

Sadece Hayel ürünüdür.

Yatırım Tavsiyesi olamaz.

7. birkac ay once boyle birsey yazmistim.
    sirketin maliyetleriyle ilgili gercekten normal gorunmeyen rakamlar var.

asagidaki duruma benzer birkac nokta daha var son 3 yilin bilancolarinda. ama bu en belirgin olani.

hepsini toplayip yatirimci iliskilerine bir mail gonderecegim. bakalim ne diyecekler. olmazsa bir tane de VDK ya gondeririz sonrasinda.

Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Gentas Italy sirketi bu sene yine cok yuksek faaliyet zarari yazmis. Bu sirketle ilgili tuhaf bir durum var. Satislarinin maliyeti hasilatin nerdeyse iki kati. Faaliyet zarari yazan bir cok sirket olabilir. Ama daha ilk kalemde (brut zarar) yazan sirketi ben ilk defa goruyorum. Kabaca soylemek gerekirse sirket her 1 liralik satis icin 2 lira maliyet yazmis. Buna yonetim giderleri, pazarlama maliyetleri, finansal giderler vs dahil degil. 2015 rakamlari da buna benziyordu ama bu sene satis cok oldugu icin zarar da cok olmus. Gentas Italy ne kadar az satis yaparsa o kadar iyidir gibi gorunuyor.
    Diger istiraklerin hicbirinde boyle bir durum yok. Hepsi brut kar elde edebiliyor. Bu Italya isindeki problem nedir bilgisi olan paylasirsa cok iyi olur.

8. Sn Tyson bugün Bolu daki yatımcı ilişkileri bölümünü aradım. İtalya daki fabrikanın durumunu sordum. Melih bey genel kurulda sorulan bir soruya cevap olarak yönetim kurulu başkanının cevabını şöyle aktardı.- İtalya da üretim yapmanın maliyetinin yüksek olduğunu ve orada üretimin yapılmayacağını fakat ordan tamamen de ayrılmayacağımızı dile getirdi. Orayı depo olarak kullanacağız demiş.-
    Bu arada İtalya daki makina parkuru Mengen deki fabrikaya taşınmaya başlanmış,hatta deneme üretimine de başlanmış.Ben de biraz önce iş ilanlarına bakıyordum Bolu için eleman arıyorlarmı yeni getirilen parkurlar için diye. Sormayı unuttum acaba gelen parkurlar üretim kapasitesini yüzde kaç arttırır diye. Yurt dışındayım çok rahat arayamıyorum.Uygun olursanız sorabilirsiniz.Bu arada italya nın üretim yapmadan elde tutulacak olmasının ne gibi faydaları olur. Depo olarak kullanılmasının fikirleriniz olursa açıklarsanız memnun olurum.

Sayfa 53/651 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •