Sayfa 558/651 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Kar ederek çıkmak büyük başarı olur yoksa bu şebekenin niyeti her zaman kötü yatırımcıya yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar hissenin ucuzluğu kar falan hepsi tuzak aman dikkat YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. satsan yukarı sürerler , alsan düşürürler kıskaca almışlar kendilerine ek gelir yapmışlar hisseyi

3. Serefsiz tahtaci iyi kitledi mali yineisin yoksa 3 ay sonrakibilancoyu bekle

4. Hadi bakalım yeni hafta yeni heyecan
    31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? adlı anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim
    Çok ilginç sonuçlar var...
    Oy sayımız da baya arttı hani....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...27#post3252127

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. Gelenek bozulmadı bilanço sonrası düşüş

6.  Alıntı Originally Posted by dinazor Yazıyı Oku
    Neden sevinemiyoruz , çünkü aşağı basacaklar kar yapsa basıyorlar zarar yapsa basarlar ne zaman isterlerse o zaman çıkıyor o yüzden umutlu değilim
    Evet maalesef patron kontrollü hisselerin tümü böyle, canları ve menfaatleri neyse ona göre hareket ederler, yoksa bunca kar yazmış hisse neden %3 düşer dersen verecek cevapları olmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. İşin özeti !
    Gentaş'ı ve Kahraman'ları şüphesiz en az benim kadar tanıyan kardeşlerim vardır burada.
    Bazı kardeşlerim hisseyi direkt patronların kontrol ettiğini düşünüyorlar.Şahsen öyle düşünmüyorum.Zira patronların onca taktiklerine şahit oldum ama böylesine taktiğin bir tek O.A da olduğunu biliyorum.2011 den beri hem Gentaş ve hem Cemtaş'dayım.

Ancak, bu demek değil ki,O.A ile patronlar konsensüs içinde değil...Usta olan O.A.Bunlara pekala taşeronluk yapabilir.

Borsanın bu kriz ortamında muazzam bir tedirginlik içinde olması,yatırımcının zaten malda olup,atacak mermisinin kalmaması ve dahi yatırımcı sayısının çok çok az olması gayet güzel bir bilanço getiren Gentaş'ı 1,94 lere bile salma cüretini vermiştir bunlara.

Süreç speklerden yana.Faizlerin yüksek olduğu,piyasanın kan ağladığı böylesi ortamda şimdi geriye değil,2019 yılı da satın alınıyor elbet.Ama gerçekten pes; bu bilançoya bu fiyat ! hayret doğrusu...Ne cüret !

8. Gelen harika bilançodan sonra uyguladığı değersizleştirme taktiğiyle aklısıra mal topladı dangalak!
    Ne kadar doğru ama bir de burayı okuyalım.
    http://www.fortuneturkey.com/2019da-...yacak-hisseler

Sayfa 558/651 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •