Sayfa 569/651 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Yıldız falında çıktı, elim uğurlu gelir umarım...

2. bide (sağolsun) patron almasa nerde olurdu bu Allah bilir. nasıl dümen çevirdikleri belli değil şeytanın kıç bacağı bunlar

Bir cisim yaklaşıyor. Yabancılardan da kokuyu alan var gibi. Patron türk misafirperverliğini göstermelisin artık bir zahmet!
    Son düzenleme : yoruk; 10-04-2019 saat: 13:11.

***GENTS*** GENTAŞ GENEL METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***GENTS*** GENTAŞ GENEL METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    30.11.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

30.11.2018 Tarihli Özel Durum açıklamamızda belirttiğimiz Rekabet Kurulu soruşturması hakkında Kuruldan bildirilen yazıda soruşturma süresinin sona ereceği 01/05/2019 tarihinde tamamlanamayacağı anlaşıldığından,soruştuma süresinin bitiminden itibaren 6 (altı) ay uzatılmasına karar verildiği belirtilmektedir.
    Konu ile ilgili gelişmeler kamuyla paylaşılacaktır.
    GENTAŞ GENEL METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/756832

BIST

(18/04/2019 - 16:40:06)

6.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Net %6 temettü ve net %22 bedelsiz dağıtımı yapacak tahtada olan da rahat olmayacaksa kim olacak. Haziran bitmeden yaz gelir derim.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Net %6 temettü ve net %22 bedelsiz dağıtımı yapacak tahtada olan da rahat olmayacaksa kim olacak. Haziran bitmeden yaz gelir derim.
    beyler bayanlar bu Qie adlı üye bu gentasta oldugu sürece cıkış beklemeyin....bu arkads bi ara fonet bilgi teknolojilerindeydi kagıdı 3 e kadar düşürdü eyvah batıyoruz dedim...sonra cıktı gittide bizde 6 lara sattık sonra 470 lerden bir daha 6 lara sattımda para kazandım...inanmayanlar fonet topigine baksın....bu arkadasın masallah dedigi 1 hafta yasamaz...bende gents a baktım az önce bir baktım Qie var alım yapmaktan vazgeçtim....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    beyler bayanlar bu Qie adlı üye bu gentasta oldugu sürece cıkış beklemeyin....bu arkads bi ara fonet bilgi teknolojilerindeydi kagıdı 3 e kadar düşürdü eyvah batıyoruz dedim...sonra cıktı gittide bizde 6 lara sattık sonra 470 lerden bir daha 6 lara sattımda para kazandım...inanmayanlar fonet topigine baksın....bu arkadasın masallah dedigi 1 hafta yasamaz...bende gents a baktım az önce bir baktım Qie var alım yapmaktan vazgeçtim....ytd
    Bence sen benim burda olduğumu görünce elinde ne var ne yok satıp gents aldın ama durumu böyle ifade ediyorsun. Akıllı adamsın. Bravo
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 569/651 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •