Special Days Image
Sayfa 576/651 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon
Arama sonucu : 5201 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Dalga geçer gibi biz hala alıyoruz diye haber gönderiyorlar. Bizde nakit kalmadı alamıyoruz artık...
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

2. Genel kurul sonrası başlayan ve bilanço sonrası iyice derinleşen düşüş ortakların alımlarına rağmen durdurulamıyor. Neler oldu bitti genel kurulda ayrıntılı bilemiyoruz, satır aralarına da baktım herhangi bir şey bulamadım.
    O günde forumda paylaşılan bir yatırımcının muhalefet şerhlerinden okuduğumuz feryadı figanından başka bir şey yok. Geldiğimiz noktada ne kadar haklı olduğunu da ispatlıyor.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6a55cb3b152033

3.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Genel kurul sonrası başlayan ve bilanço sonrası iyice derinleşen düşüş ortakların alımlarına rağmen durdurulamıyor. Neler oldu bitti genel kurulda ayrıntılı bilemiyoruz, satır aralarına da baktım herhangi bir şey bulamadım.
    O günde forumda paylaşılan bir yatırımcının muhalefet şerhlerinden okuduğumuz feryadı figanından başka bir şey yok. Geldiğimiz noktada ne kadar haklı olduğunu da ispatlıyor.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6a55cb3b152033
    Bakın değerli kardeşim; Yunan mezalimini okuyup incelemiş veya kulaktan duymuş olmalısınız.Yunan'ın kahpe askerleri girdikleri köylerde hamile kadınların karınlarını süngüyle yarıp rahimdeki bebeği süngülerine geçirip havada sallıyorlardı.İşte bu şahıslar en az onlar kadar gaddarlar.Şirketin piyasa değeri şu an sadece 28 milyon dolar mertebesinde.Ama buna rağmen bu korkunç piyasada nasılsa doğru dürüst alıcı yok diye senedi buralara kadar düşürmeye cüret edebildiler.Bu caniler,senedi elinde tutup korkunç zararlar yazan insanların psikolojilerinin ne hale geldiğini zerrece umursamayıp bundan keyf alıyorlar.

Yarın piyasanın daha da kötüye gitmesi halinde daha da aşağıya salacaklarına şüphe var mı?bu durum ancak fabrikanın iflas etmesiyle açıklanabilir.Peki fabrika iflas mı ediyor? hayır.

4. Bugün bile eksi kapatabiliriz ? hiç bir zaman büyümeyen şirket çok ilginç

5. Bedelsiz başvurusunun bugün yapılacağını bilenler! sabahtan 1,45 den almaya başladılar haberle beraber%10 luk vurgunu yapıp kenara çekildiler.
    Kimi kime şikayet edelim...

6. 5 milyon işlem %10 vurgun Allah kimseyi böyle aç bırakmasın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bedelsiz başvurusunun bugün yapılacağını bilenler! sabahtan 1,45 den almaya başladılar haberle beraber%10 luk vurgunu yapıp kenara çekildiler.
    Kimi kime şikayet edelim...
    oie acı var mı? acı fnt 790 yarısını bugün verdim ytd

8.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    oie acı var mı? acı fnt 790 yarısını bugün verdim ytd
    Ne hale geldi aq kağıdı 22 bedelsiz 7 bedelsiz 1 tl hayırlı olsun bunlara güvenip emeklilik kağıdı yapacaktık sözde yazıklar olsun şu mübarek ramazan günü

Sayfa 576/651 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •