Sayfa 615/651 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625 ... SonSon
Arama sonucu : 5201 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. burası bom boş kalmış kimse yokkk muu

2. Daha yeni ky yı tokatladılar dolması biraz zaman alır malum, sattıklarını aşağıdan alacaklar
     Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    burası bom boş kalmış kimse yokkk muu
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Daha yeni ky yı tokatladılar dolması biraz zaman alır malum, sattıklarını aşağıdan alacaklar

aldılar mı aşağıdan��

4.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    aldılar mı aşağıdan��
    2.11 e kadar çekmişler Abdurrahman zırnık koklatmaz

5.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    2.11 e kadar çekmişler Abdurrahman zırnık koklatmaz
    bu hisseyi iyi incelemeni tavsiye ederim.her yıl düzenli kar payını dağıtan yatırımcısını uzmeyen hisse biraz hantaldır ama iyidir.3 u geçerse buralarda 10 olacak diye yazanlarla dolup tasar.ytd.iyi hafta sonlari

6.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    bu hisseyi iyi incelemeni tavsiye ederim.her yıl düzenli kar payını dağıtan yatırımcısını uzmeyen hisse biraz hantaldır ama iyidir.3 u geçerse buralarda 10 olacak diye yazanlarla dolup tasar.ytd.iyi hafta sonlari
    Hisseyi 1994 ten beri bilirim. Bugüne kadar kayda değer primini sadece 1996 ve 99 yıllarında yaptı. Sonrasında pek kazandırdığını söyleyemem hep geride kalmıştır. Bunun sebebi kağıtta hakimiyeti olan sülalenin her harekette önce gidecek algısı pompalayıp %30 lık 40 lik primle herkesten önce satışa geçmeleridir. Yıllarca gözlemlediğim her defasında tekrarlanan hareket budur. Yanı şirketin mali yapısının sağlam olması büyümesi fiyatının ucuz olması ky ya fayda sağlamamıştır cebini dolduran sadece sülale olmuştur. Başka bir hikâyesi varsa öğrenmek isterim doğrusu.

7.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Hisseyi 1994 ten beri bilirim. Bugüne kadar kayda değer primini sadece 1996 ve 99 yıllarında yaptı. Sonrasında pek kazandırdığını söyleyemem hep geride kalmıştır. Bunun sebebi kağıtta hakimiyeti olan sülalenin her harekette önce gidecek algısı pompalayıp %30 lık 40 lik primle herkesten önce satışa geçmeleridir. Yıllarca gözlemlediğim her defasında tekrarlanan hareket budur. Yanı şirketin mali yapısının sağlam olması büyümesi fiyatının ucuz olması ky ya fayda sağlamamıştır cebini dolduran sadece sülale olmuştur. Başka bir hikâyesi varsa öğrenmek isterim doğrusu.

siz benden eskisiniz bu hisse de ben 5 senedir bundan kendi capimda kazandım .artık borsamızda eskisi gibi uzun vade olayı yok.yine de iyi hisse bence.ytd.

8. madem beğeniyorum aldım.
    bir sakinlik bir dinginlik yaşamak istyorum artık.

Sayfa 615/651 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •