Sayfa 586/651 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon
Arama sonucu : 5204 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bilenler bilir;bu senedi kontrol edenler dünyanın en merefsiz ve üçkağıtçı yaratıklarıdır.
    Türli yollarla şirketin içini boşaltmalar,kurdukları dandik şirketler özsermayelerini bile kaybedince yüksek paralara Gentaş'a satmalar,Gebze'de muazzam arsayı bedavaya satıp Tuzla'dan fahiş fiyata arsa almalar.Sanki ihtiyaçmış gibi eldeki parayı Başakşehirden daire almalar ve daha niceleri...
    İşte yine bu senet sahipleri mevcut krizi de fırsat bilip 2,82'ye kadar çıkardıktan sonra sürekli aşağıya vererek uzun süredir senedi baskılıyorlar.Bunda tek amaç var bana göre...Yatırımcıyı mevcut konjönktür içinde illallah dedirtip senedi bedavaya sattırmak ve neredeyse piyasada bu yolla senet bırakmayıp şirketi ele geçirmektir.
    Ancak,bu ahmakların hesap edemedikleri ve bunaldıkları bir konu var ki o da şu; senedi aşağıya verdiklerinde ucuz bulup kısa vadeli alan yatırımcılar var.Ve bunlar birkaç kademe yukarıdan realize ediyorlar.Sonuçta kaptırdıkları malı en az 3-4-5 kademe yukarıdan yine almak zorunda kalıyorlar.Senet ucuzladıkça da ya elinde olan biraz daha alıyor,ya da yeni yatırımcı geliyor.Borsa yüzbini geçmiş millet ucuz kalmış senet arıyor.Bu senette alıp bir kademe yukarıdan sattın mı yine kar ediyorsun.
    Kısacası mevcut vaziyeti şöyle bir analiz edeyim dedim.

Asla bir iddiam yok.Yatırım tavsiyem hiç yok.
    Behzat bey cemtaş agyo derken burdada birlikteyiz demekki

2.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Behzat bey, sabrınıza hayranım. Saygılar

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok çok değerli thugz2gether; sizi burada görmek sanki bizzat tanıdığım bir eski dostu görmek kadar mutluluk verdi bana desem inanın abartı olmaz.Ne ilginç ; sizi burada tekrar görünce erdim mi acaba? diye sordum kendime.Zira son yorumu yazarken aklımda tüm samimiyetimle söylüyorum siz vardınız.Bu senedin piri sizsiniz.Umarım iyisinizdir.Ben de sizlere en derin sevgilerimi sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum sizlere...

3. Ne gudubet kağıt yaw bi tavan göremedik sahipleri zalımmm

4.  Alıntı Originally Posted by karahan412 Yazıyı Oku
    Ne gudubet kağıt yaw bi tavan göremedik sahipleri zalımmm
    Yıllar sonra 12 milyon 600 bin hacim ve artı kapattık İnşallah güzel günler olacağa benziyor ;))))

5.  Alıntı Originally Posted by karahan412 Yazıyı Oku
    Yıllar sonra 12 milyon 600 bin hacim ve artı kapattık İnşallah güzel günler olacağa benziyor ;))))
    Evet, 31 Ocak 2019 dan beri en yüksek hacimdi bugünkü ve 30 Ocak 2019 daki fiyat da 1,44 .
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

6. bi yürü ya

7. 3-5 kademede al sat yapıp ufaktan tırtıklayanlar çoğaldı galiba çakıldı kaldı eee haklılar tabi gitmiyorsa olacağı bu domuzdan ne kadar kıl koparsan kar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. İşlem haci bu günlerde iyice arttı bilgisi olan al satçılardanmı yoksa beklenen haberlermi var

Sayfa 586/651 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •