Sayfa 647/651 İlkİlk ... 147547597637645646647648649 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Bu senede bedelsiz sermaye artırımı yaparlar umarım gerek yok temettüye gentaşta.

Gentaşı seviyorum hiç zararda beklemedim derler ya yan tahtalara fazla malla girme batarsın derler.Ulan gentaş borsada çoğu köklü hisse borsada işlem görmezken gentaş borsada işlem görüyordu köklü şirket önemli olan ihracat oranını arttırması ana nokta budur ytd.iyi kapattık seansı.

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Alp kardeş, tamam anladık gentaş almışsın da, her gün aynı şeyleri yazınca ne oluyor? müşteri mi çekmeye çalışıyorsun yoksa kendine telkin mi veriyorsun
    Neredesin dragon ?19,02,2024 tarihli yazın forumda duruyor.
    Dilek tuttum sizin gibi çakalları forumda yenmek hoşuma gidiyor.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Şuan ki seans kapanışına göre X4 yaparsa Gentaş hissesi para kazandırmış olur vadeyi bilemem fakat yüksek enflasyonda mantıklı olandır ytd.Vade 1,5 yıl yada en kötü 2 yıl neyse düşüncelerimizi yazdık borsada olduğumuz unutulmamalı ayrıca Gentaş gibi küçük hisselerde hedef vermek diğer büyük hisselere göre zordur sığ hisse olduğu için.
    Tarihe not düşelim 21,02,2024 3 ay yada 5 ay sonra farklı numune yazıma sataşırsa yazıyı yapıştırırım ytd.
    Şuanda zayıf performans gösteriyor fakat negatif değilim neyse o şuan için ytd.
    21,02,2024 tarihli yazım aynı düşüncedeyim neyse o şuan için ytd.

Gentaş diğer eski hisselerim anadolu sigorta,naten gibi tavana kitlenip seansı tavan kapatmadı önemli değil tavana kitlenmesi senin gibi çakallara ağır gelir o da ayrı konu.Malda değilsin zaten daha çok ağlatacak seni gentaş buda kulağına küpe olsun ytd.Eğer adamsan beni yönetime şikayet edersin ******** adam.

Her forumda var böyle karaktersizler ulan ben gentaşı beğenmesem sat tuşuna basar foruma yazarım neyse o şuan için pozitifim gentaşta ytd.

7. Hakaretlerini aynen sana iade ediyorum çakal. Ne oldu müşteri bulamadın mı kağıda

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Her forumda var böyle karaktersizler ulan ben gentaşı beğenmesem sat tuşuna basar foruma yazarım neyse o şuan için pozitifim gentaşta ytd.

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Hakaretlerini aynen sana iade ediyorum çakal. Ne oldu müşteri bulamadın mı kağıda
    Sana gerekenleri yazdım yönetime şikayet yap yazdım demek yapmadın neyse çakal dragon gerçi malda da değilsin lakin bugün iyi düşüş yaşadık yarında devam ederse düşüş alım fırsatıdır gentaş ta kulağına küpe olsun ytd

Sayfa 647/651 İlkİlk ... 147547597637645646647648649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •