Sayfa 163/651 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. nasretin hocanın hikayesini bilirsiniz bir kahvehanede oturan bir babayiğitin çok güzel ensesi parlıyormuş adamın biri şu adamın ensesine tokat atarsan sana şu kadar para verecem der...nasrettin hocada vurur ve parayı kapar...sonrada paralı adam tekrar vur tekrardan şu kadar para verecem der...nasrettin hoca tekrardan vurur ve tekrardan parayı kapar....

en son adam çok kızar ve neden vuruyorsun der....nasrettin hoca da sende bu ense olduğu sürece ve şu gördüğün adam da da para olduğu sürece sen daha çok ensene tokadı yersin demiş....

bizim gentaş da bu bilanço bu kelepir fiyatı olduğu sürece daha çok devre kesici yiyecek....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu rutin bir uygulamadır korkulacak bir şey yok...sabah açıldığı fiyattın %10 üzerine veya aşağısına indiğinde otomatikman devre kesici uygulamaya girer...sıkıntı yoktu..15 dakika sonra kaldığı yerden devam edecektir...bu uygulama tüm hisselerde var...
    Sayın keko. Seni canı gönülden tebrik ederim. 3-4 gündür yazdıklarını takip ediyorum. Analizlerin o kadar sağlam, iyiniyetli ve soğukkanlı ki. Gerçekten tebrikler ve teşekkürler.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. şu anda en çok çıkanlar listesinde 3. cüyüz dostlar....bu kötü endeks gününde çok güzel bir reklam oldu...artık bu akşamdan itibaren temelciler ,teknikçiler bu hisseyi incelemeye alırlar.... bu topikte bu sabah bile sadece 3 kişiydik ve sizlere yakında 100 leri bulan topik sayımız olacak demiştim...şu an itibari ile sadece 29 kişiyiz....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by justuntim Yazıyı Oku
    Sayın keko. Seni canı gönülden tebrik ederim. 3-4 gündür yazdıklarını takip ediyorum. Analizlerin o kadar sağlam, iyiniyetli ve soğukkanlı ki. Gerçekten tebrikler ve teşekkürler.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arkadaşlar keko olmak kolay değildir....10 yıldır borsada pişiyorum...önceleri sadece kektim ve herkes beni yedi o vakitler iki sermayemi kayıp ettim...ama sonunda piştim ve keko oldum....şimdilik de ben kazanıyorum...bunu temele borçluyum dostlar....

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu rutin bir uygulamadır korkulacak bir şey yok...sabah açıldığı fiyattın %10 üzerine veya aşağısına indiğinde otomatikman devre kesici uygulamaya girer...sıkıntı yoktu..15 dakika sonra kaldığı yerden devam edecektir...bu uygulama tüm hisselerde var...
    Keko selamlar sen hala burada mısın ?

6.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Keko selamlar sen hala burada mısın ?
    evet dostum hala buradayım...bu güzel bilanço olduğu sürece de buralarda olacağım...

7. topikte biraz fazla yazınca bazı kişiler bu geveze adam iki gün yazar sonra çeker gider diye düşünmüşlerdir...oysa hiç de öyle olmadı...rehberimiz temel analizdir...sabrımız da olduğu sürece kalacağız dostlar...bakalım nasibimiz neler olacak ??

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar keko olmak kolay değildir....10 yıldır borsada pişiyorum...önceleri sadece kektim ve herkes beni yedi o vakitler iki sermayemi kayıp ettim...ama sonunda piştim ve keko oldum....şimdilik de ben kazanıyorum...bunu temele borçluyum dostlar....
    Temel iyidir . Temel iyi olunca teknik de iyi olur. Şu an 1.64 direnci kırmış durumdayiz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 163/651 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •