Sayfa 216/651 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Sindire sindire artması iyidir. Geçen bir anda 1.76 ları gördü akabinde 1.47 kere kadar geriledi. Şimdi yavaş yavaş artsın sağlam artsın. Ağustostan beri bekliyoruz daha da bekleriz. Acelemiz yok. Asla YTD.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. TEB 370 bin artı iyidir iyi yeni yatırımcı arkadaşlar gelsin ytdr seans sonu vermezse iyidir

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    TEB 370 bin artı iyidir iyi yeni yatırımcı arkadaşlar gelsin ytdr seans sonu vermezse iyidir

aklın yolu birdir dostum...şahsen imkanım olsa ben de bol bol toplardım...bu hisse şu anda agresif çıkışlar yaparak reklamını yapmış değil...ama ileride o vakitler de gelecek...işte o zaman yeni müşteriler çok daha yükseklerden almak zorunda kalacaklar....kaliteli hissede sabır çok gerekli vede önemlidir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. TEB aldığını vermemiş güzel yatırımcı demek seans sonu garanti veriyordu her defasında ne oldu satacak malmi kalmadı ytdr

5. Bence bu hisseye yatırım yapan ky topluca BİMER CiMER SPK ve VERGİ DENETİM KURULUNA başvuru yapmalı Başvurularda şirket karının örtülü şekilde bilanço oyunları ve yüksek maliyetli fiyatlamalarla şaibeli yerlere nasıl kaçırıldığı hakkında araştırma yapılması istenmeli yoksa bu doymak bilmez adamlar paramızı yıllarca kullanmaya devam edecekler kim bilir belki Kayyum atanır şirket kurtulur başka türlü bunlar kimseye birşey koklatmazlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Bence bu hisseye yatırım yapan ky topluca BİMER CiMER SPK ve VERGİ DENETİM KURULUNA başvuru yapmalı Başvurularda şirket karının örtülü şekilde bilanço oyunları ve yüksek maliyetli fiyatlamalarla şaibeli yerlere nasıl kaçırıldığı hakkında araştırma yapılması istenmeli yoksa bu doymak bilmez adamlar paramızı yıllarca kullanmaya devam edecekler kim bilir belki Kayyum atanır şirket kurtulur başka türlü bunlar kimseye birşey koklatmazlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bu güzel bilançolar 2018 yılının ilk iki çeyreğinde de gelmeye devam ederse ve o vakit de gene fiyatı buralarda ise düşünülebilinir...ama kişisel tahminlerim hissenin toplandığı şeklindedir....günü geldiğinde güzel çıkmasını bekliyorum..bana göre ky lar için şu anda bulunduğu seviyeler güzel maliyetlenme yerleridir...geçmişte 1,40-1,55 aralıklarını güzel toplama yerleri olarak işaret etmiştim...oradan bayağı da fırsat verdi alımlara ama artık gördüğünüz gibi oraları geçtik...

ama ona rağmen yakın zamandaki maliyetim 1,61 dir...sermayenin diğer yarısı ile de başka hissedeyim...orda biraz zararım var..duruma göre onu da buraya getirebilirim...tekrardan 1,50 seviyelerinden alım fırsatı verseydi iyiydi ama galiba artık kolay kolay oraya inmeyecek gibi...bakalım kısmetimizde neler olacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by justuntim Yazıyı Oku
    Sindire sindire artması iyidir. Geçen bir anda 1.76 ları gördü akabinde 1.47 kere kadar geriledi. Şimdi yavaş yavaş artsın sağlam artsın. Ağustostan beri bekliyoruz daha da bekleriz. Acelemiz yok. Asla YTD.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben sindire sindire değilde çok hızlı artmasını bekliyorum..beklentim 1/4 .ytd

Sayfa 216/651 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •