Sayfa 518/651 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Sonuçta yatırımcı ütüldü. Kağıdı yükseltemiyorlar çünkü önce satan malı götürüyor sülale çok kalabalık kim satacak meselesinde birbirlerine düşme ihtimali de var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Senedi zaman zaman alıp satmama rağmen senedi kontrol edenin kim olduğunu net olarak bilmiyorum.Eskiden senedi yönlendirenler merhum Kahraman ve O.A.idi.sonra O.A'nın tümden çıktığına emindim.Ancak büyük patronun vefatından sonra senede tekrar girmiş olabilir.Çünkü bu bilançoya karşılık böyle kahpece bir haraketi tarzı açısından ancak O.A yapar. Cemtaş'ın da spekülatörü olduğundan özellikle kar açıklamalarından sonra bu haraketi sık sık yapıyor.Örneğin;Cemtaş muazzam kar açıkladığı halde ertesi gün senedi 73 kademe düşürdü.

Merhum Kahraman'dan sonra ortaklar arasında hisse kapma yarışı başladı.Bugün Çelik Nakliyat'ın alıma geçmesini beklerdim.

Gentaş'ın tarihinde bir günde böylesi büyük bir düşüşe ilk kez şahit oldum.

Bu gidişle Gentaş'ta kalıcı yatırımcı olacağım herhalde.Yarın ola,hayır ola....
    Sen meraklanma dostum bu alanlar ne Okt. al....em’i ne de oğlu C.’i takarlar.

Hayatında bu kadar niyeti bozuk bir insan görmedim.

Yıllardır tek amacı burda hisse alanları süründürmek bu adamın.

Ama bence sonuna geliyor.

3. Galip Öztürk ü bu hisseye yatırım yapmaya davet ediyorum. Benzer olaylar Ozgyo da var idi Galip çözdü darısı bunun başına.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kim bu kagidin spegi arkadaslar.Acik yazinda internetten.arastirip taniyalim

5.  Alıntı Originally Posted by origin.of.chaos Yazıyı Oku
    Galip Öztürk ü bu hisseye yatırım yapmaya davet ediyorum. Benzer olaylar Ozgyo da var idi Galip çözdü darısı bunun başına.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman herkesi Galip Agaya davet icin twet atmaya davet ediyorum

6. Bence,

Bu hafta ve sonraki hafta 2,80 TL test edeceği görülüyor.

İş yatırıma bakıldığında ise her gün yükselmeden hisseyi ucuza toplamak istiyor.

Hisse ile ilgili olarak iş yatırımın Bu güne kadar bir yorumu yoktur. Takas miktarında ise iş yatırımın elindeki miktar 77.520.000 adet oldu ve her gün hisseyi Yükseltmeden topluyor.

Yabancının girmesi ve hisseleri ona yıkması gerekiyor.

Bence böyle bir ortamda bilançosu çok iyi olup, ayrıca karını geçen seneye göre yükseltmiş.

Ne bekleniyor bu ortamda❗

İyi miktarda hisse toplanarak ortak olunur ve yönetime girilebilir.

Selamlar,
    Son düzenleme : Serçe; 11-11-2018 saat: 17:19.

7. Dünya ve Türkiye kaynaklı tüm krizleri yaşadığım borsada düşüşleri iyi kötü anlamlandırabiliyordum.
    Ancak,ülkemizde yaşanan krizin henüz başında olduğumuzu iddia eden birçok piyasa ekonomisti ve iktisatçı var.Korkunç karamsar tablolar çizenler var.
    Borsa da bu korkunç senaryoları sanki hergün satınalıyor ve birçok harika senet gözlerime inanamadığım fiyatlara iniyor.O senetlerin başında da patronların görevli maşaları var.Birçoğu da programla oynuyor.

Ekonomi yönetimi kötü senerayoların olmaması için bir kısım önlemler alma gayretinde ama borsa ayağında hiçbir çalışması yok.Oysa borsa ekonominin moralidir.Göstergesidir.

Senetlerin delice düşmesiyle şirketlerinin değeri üçon paraya düşen patronlar bu durumdan oldukça memnunlar.Çünkü senetlerini ayrı hesaplara çok ucuz toplayan bizzat kendileri.

Düşünün bir;Tüsiad başkanının 17,3 TL ye çıkıp,şu an 9 ayda sermayesine yakın kar eden firması İndeks bilgisayarın fiyatı 5,4 TL düştüğü halde adam buna izin veriyor.Neden? bana göre kendisi toplattırıyor senedi. Görünüşte en güvenilir adam.

Gelelim Gentaş'a; şu an Gentaş'ta senedi bu hale getirenin kim olduğunu hakikaten kestiremiyorum.Eskiden babammış gibi kim olduğuna emindim.Uzunca bir süredir senedi ara ara alıp sattığım halde ince takibi bırakmıştım.

Ama kim olursa olsun; bu düşüşün mantığı kriz arkasına sığınmak gibi görünse de,bu günler her krizde olduğu gibi geçici ve kriz sonrası, şirketler üretim patlaması yaşıyorlar.

Bu sebeple, bu düşüşü geçici ve maksatlı görmek lazım.Sabretmek lazım.Bunlar böyle ortamlarda bizler gibi yatırımcıyı bunalıma sokma amaçlı bu merefsizce haraketleri yapıyorlar.

Bu bilançoya göre senedi paraşütsüz düşürenlerin kim olduğunu öğrenmek ve bir kardeşimin yazdığı gibi onlarla tanışmak için neler vermezdim....

Sabır kardeşlerim sabır.Kimseye sabırdan başka bir tavsiyem asla olamaz ama şahsen senet aşağıya geldikçe alımlarıma devam edeceğim.Bu şirketin fiyatı bu olamaz.

Sayfa 518/651 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •