Sayfa 258/651 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. topikte okudum bazı dostlar garantiden işlem yapan zatın 2 milyon lotu olduğunu ve bunlar ile hisse çevirdiğini söylüyorlardı...eğer bu zat yönetimden birisi değilse (ki hisseyi tanıyanlar değildir diyor ) o zaman bu adamın tüm lotlarını elinden alırlar...demedi demeyin...bu zat temelden anlamıyordur...sadece olaya teknik bakıyordur...1,80 i geçirtmeyip bıkanların hissesini aşağıdan alma derdinde olmalı...

piyasa bu hisseyi yavaş yavaş tanıyor...güzel bir bilanço ile garantinin anahtarını elinden alıverirler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. değer verdiğim hisselerden birisi olan banvit de bu gün güzel çıkış yaptı...bakalım gentaş ne zaman çıkacak ??? ama istiyorsa da çıkmasın...o vakit bu hissede fuul olurum...buradan garantiye duyrulur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    topikte okudum bazı dostlar garantiden işlem yapan zatın 2 milyon lotu olduğunu ve bunlar ile hisse çevirdiğini söylüyorlardı...eğer bu zat yönetimden birisi değilse (ki hisseyi tanıyanlar değildir diyor ) o zaman bu adamın tüm lotlarını elinden alırlar...demedi demeyin...bu zat temelden anlamıyordur...sadece olaya teknik bakıyordur...1,80 i geçirtmeyip bıkanların hissesini aşağıdan alma derdinde olmalı...

piyasa bu hisseyi yavaş yavaş tanıyor...güzel bir bilanço ile garantinin anahtarını elinden alıverirler...
    Hisseyi uzun süredir bilen ve takasını ezberleyen arkadaşlar bizi bilgilendirirse çok faydalı olur..ben garanti-ak ve yatırım finansın olası bir hareketin yaratıcısı olacağını düşünüyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by nlkpln Yazıyı Oku
    Hisseyi uzun süredir bilen ve takasını ezberleyen arkadaşlar bizi bilgilendirirse çok faydalı olur..ben garanti-ak ve yatırım finansın olası bir hareketin yaratıcısı olacağını düşünüyorum..
    arkadaşlar emin olun ben hiç takasları takip etmiyorum...çünkü buna vaktim olmuyor...ben temeline bakıyorum gerisine de karışmıyorum...kim aldı kim sattı ile pek ilgilenmiyorum...

güzel bilanço bala benzer her türlü böceği kendine çeker...ister arı olsun isterse de sinek olsun...burada arı dediğim orta ve uzun düşünen aracı kurumlardır ,sinek de dediğim kısacı ve vurkaççı aracı kurumlardır...

sonuçta herkes baldan tatmak ve faydalanmak ister..sabrın sonu selamettir...

5. temeli iyi ama bir şeyler yanlış. sadece izliyorum.

6. Abi en temiz yolu bu soysuzları borsadan atmak toplasın defolsun cehennemin dibine hissesiyle beraber

7. Keko selamlar...öncelikle yeni yılın sağlık huzur ve mutluluk içinde bol kazançla geçirmenizi diliyorum...işlem hacminin düşük olması ne anlama geliyor...şimdiden teşekkürederim...saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Hakican Yazıyı Oku
    Abi en temiz yolu bu soysuzları borsadan atmak toplasın defolsun cehennemin dibine hissesiyle beraber
    benim elimde olsa güzel sopalar vururdum böyle patronlara...borsamızda bu tür o kadar çok patron var ki...herhalde hepsini temizlesek borsada ancak 100 tane hisse kalır...bazı hisseleri ise bizzat spekler kuruyor...sırf borsada kazanmak için...içi boş bir büro,masa ve sandalyeden ibaret şirketler var...varlıklarını çok büyük bir fiyattan değerleyip borsaya koyuyorlar sonrada ky ya kakalayıp kenara çekiliyorlar...

gentaş öyle değil ama patronları aşırı baskıcı...şirketin temel olarak hiç kusuru yok...üç vardiya çalışıp üretiyor ve ürettiklerinin %39 unu ihracat ediyor....patron biraz iyi niyetli olsa ve hissenin fiyatının yukarı çıkmasına yardımcı olursa hiç bir sorunumuz kalmaz...

acemşahın deyişi ile bu hisse şu anda çirkin ördek yavrusudur ama bir gün güzel bir kuğuya dönüşecektir...

Sayfa 258/651 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •