Sayfa 522/649 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 5185 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Şebeke istediğini yapıyor yatırımcının ütülmekten başka şansı yok bu kağıtta malesef tek çıkar yol dipten alıp belli bir marjla satabilmek böyle bir kağıtta sabır taşı olmak gerek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu arada sülaleye güzelleme yapan arkadaşlar ortaya çıksa da yorumlarını alsak fena olmaz değil mi çok büyüdüler küresel oyuncu oldular atılım yaptılar korosu nerde

3. Ee ! goodhosch bas bakalım daha aşağılara.Kriz var ama keriz yok.Bas da biz de ufaktan alalım.

4. Hisseyi biraz inceledim. Geçmiş sayfalarda arkadaşların söylediği gibi gerçekten büyük baskı var.
    Küçük Yatırımcıyı yüksekten maliyetlendirip epey aşağı çekmişler. Şu anda fiyat cazip görünüyor fakat 2,05 üstüne attığını görmedikçe alım için riskli buluyorum. Şu an için takibimde
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Dün az almıştım. Sattım çıktım. Kalanlara sabır diliyorum. Ben böyle düşen görmedim. Çıkamaz çıkartmazlar

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu kağıtta olupbiten herşeyin şebekenin çıkarına tezgahlanmış yatırımcıyı kazıklama amaçlı bir dümen olduğunu sanırım herkes görüyordur

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Borsadaki birçok hisse zirveye göre 2 ye bölündü.. Gentaş millet düşerken çıkar idi.. 2.80 den döndü ama 2.20 destek kırıldıysa nerede duracak bakalım.. 1/2 olurmu sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Sayın üstad olimpik forum kağıt fibonacci leri kırdı gidiyor.

Bu sabah 2.55 geri kalan hisseleri de sattım. Allah Bereket versin.

Bir yıldır Gentaş sabrımı oldukça zorladı.

Hisseyi alanlar umarım daha çok kazanır.

Bugün kağıdı daha hacimli topladılar.

hak ettiği değeri bulması güzel birşey.

Kağıdın Karı iyi geldiği müddetçe yükselişin uzun vadeli olur

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Büyük patronun vefatından sonra ortaklar hisse kapma yarışına girdiler.12-13 Eylül tarihleri arasında Çelik Nakliyat 601.000 lotu 2,10 dan olmak üzere 655 bin lot aldı.
    Gelen kara göre hissenin bu fiyatlara inmesi tamamıyla hissede umutsuzluk ve korku yaratma amaçlıdır.Bunlar bu konuda çok ustadırlar.Kriz ortamı da bunların kötü amaçlarına uygun.Alıcı sıfır noktasında.Satıcı var mı bilemiyorum.

Birçok senette patronların acımasız oyunları tüm şiddetiyle davam ediyor.Kap'a sık sık başka şirketlerde patron alımları düşüyor.

Evet kriz büyük ama ilahnihaye devam edecek değil.
    Temmuzda Gentaşları Allah bereket versin demiş elde kalanları da satmıştım.

Hisse oldukça geri geldi. 1.96 - 1.97 biraz alım yaptım.

Patronlara güven düşük olsa da işlerini bilen ve işine sahip çıkan kişiler.

Karaman kardeşler bu yıl hisseye sahip çıktı ve şimdilik bir yanlışları olmadı.

Umarım böyle devam ederler. Hayırlısı diyelim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 522/649 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •