Sayfa 389/651 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    alacaklarin yuzde 25 i iliskili taraf ayrica bunlardan en fazla olan genpaz a yuzde 48 ortak, bunlar olumlu. finansman giderleri de az, kredilerin cogu tl..olumlu taraflari da yazayim da hatali anlasilmasin

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    İlişkili taraflardan alacaklar 28.5m burdaki kayıbı mı riskli görüyorsunuz?telefonumu yazıyorum.meaj kutunuzu kontrol ediniz.ararsanız memnun olurum.

2.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    İlişkili taraflardan alacaklar 28.5m burdaki kayıbı mı riskli görüyorsunuz?telefonumu yazıyorum.meaj kutunuzu kontrol ediniz.ararsanız memnun olurum.
    kayip var demedim, iliskili taraf ile ticaretine dikkat etmek lazim, her grupta degisik atraksiyon yapilabiliyor. bir sirketi digeri satin aliyor, biri urunu birine satiyor digeri daha karli satiyor. kaynak transferinin yolu cok.. bilancosu guven veriyor sirketin, ancak gecmiste yaptigi kaynak transferi hareketleri, italyadaki sirket, grup sirketini satinalma gibi guvensizligi arttiriyor.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

3.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    kayip var demedim, iliskili taraf ile ticaretine dikkat etmek lazim, her grupta degisik atraksiyon yapilabiliyor. bir sirketi digeri satin aliyor, biri urunu birine satiyor digeri daha karli satiyor. kaynak transferinin yolu cok.. bilancosu guven veriyor sirketin, ancak gecmiste yaptigi kaynak transferi hareketleri, italyadaki sirket, grup sirketini satinalma gibi guvensizligi arttiriyor.

sn. behzat daha deneyimli ve bilgili sirket hakkinda..kendisinden yorumlarini istirham ederiz.

4. Bu tarz işleri varsa ben uzak budururum bu tip şirketlerden.teşekkürler cpa.ortak satışı olması da şüphe uyandırıyor.Güvensiz bir durumları söz konusu.Bol kazançlar.

Deli İken Sevmedik Severken Delirdik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050

YTD.

7. Düşte alalım. Endeks iyi olacaga benzemiyor. Dolar 4.1. Euro 5 TL.
    Bu ülkede faizden para kazanır gibi garanti para kazanmak için döviz alanlar olduğu sürece borsa sadece adam çarpma yeri olacaktır..

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 389/651 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •