Sayfa 149/1001 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Güsellll ! 3.88 in üzerine attı 3.90 ve biraz üzerini bekliyorum.

2. Öğlen haber7 portalında döviz haberi vardı silmişler. Bir bilen var mı neden çoğu zaman(Yükselirken) siliyorlar. Acaba güncel olmadığını mı düşünüyorlar. Tabi yorumlarda o biçim. Hem de mehter verilecek yerde. Tüm trollerin....

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bu tshirt`lerin üzerindeki yazıları bizim memlekete uyarlayıp birisi üzerine giyse başına neler gelir acabana ! Valla pislik mislik bilmem ama ABD de ki bu şekil özgürlüklere haset ediyorum.
    Ben de aynen bunu düşündüm görünce, hele yabancı siteleri takip ediyorsanız örneğin reddit'te Trump'u her gün itin gözüne sokup çıkarıyorlar, yahu diyorum hale bak demek ki özgürlük böyle bir şey. Bizde bunun onda birini yapsan gecesinde evi basıp alırlar içeri.

4. bu dakikadan sonra 94 e değmeden olmaz

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu türbülansa dayanabilecek fazla betoncu olmaz diyor ve betonda en kısa zaman ciddi batışlar bekliyorum. Dolar bazında fiyatlarda %50 lik iskonto benim gibi tok alıcıyı anca keser. Ama işin komik tarafı oturduğum bir dairem zaten var 2. sini almayıda asla vede kata düşünmüyorum, benim söylemim beton sevdalısı olupta bugüne kadar oha ! artışlar yüzünden `tüh treni kaçırdım `diyen ama o gün bugün Dolar tasarruf eden forumdaşlara.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ben de aynen bunu düşündüm görünce, hele yabancı siteleri takip ediyorsanız örneğin reddit'te Trump'u her gün itin gözüne sokup çıkarıyorlar, yahu diyorum hale bak demek ki özgürlük böyle bir şey. Bizde bunun onda birini yapsan gecesinde evi basıp alırlar içeri.
    Direk FETÖCÜ lükten ömür boyu hapis.

1998 lerda eski mahallemde üst kat komşumuzun ben yaşlardaki oğlu mahalle arkadaşım, yıllarca ev alacak param yok diye hayıflanıp dururdu. Ama ev almaya yetmeyen parasını hep Dolarda tutardı ve bir gece aynen şimdinin moda lafı gibi BİR GECE ANSIZIN deval başımıza çöküverdi.O mahalle arkadaşım bir süre sonra, daha önce almaya gücü yetmediği, daireyi aldığı gibi üstüne parası bile kalmıştı. Yani demem o ki DOLARIN gücü tartışılmaz .

8. %75 dolardayken bile geri kalan için hay bin kunduz diyorum. full ya da ağırlık tl'de olanlara allah sabır versin.

5-6 ay önce burada troller 3,20 hatta 2,90 lara bi insin belki alırız derken usd portföy oranımı 65 ten 75 e çıkarmak istediğimde "emin misiniz" diyen mt'mi de huzurunuzda öpüyorum. keşke daha cesaretli olsaymışım.

YTD

Sayfa 149/1001 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •