Sayfa 512/1001 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Altın kontrol altında..tabii yeryüzündeki bu kadar para bir yerlerden tepiyor..
    son tepik DOW'da..yine rekor kırdı..

2.  Alıntı Originally Posted by Aselscioglu Yazıyı Oku
    PowerPC senden bir asels yorumu rica etsek
    Yarın bi 10luk daha yaparmıyık mesela senin doların 4 aylık kazancını bir günde verirmi?
    ASELS için 47 olduğu gün başlığında uyarmıştım ve çok küfür yemiştim. dedim bakın bu iş EGHOL'e dönüyor kimse dinlemedi ve şapa oturdular.Bana göre ASELS'in gideceği yer 18-19 civarıdır,bu benim düşüncemdir kimseyi bağlamaz.şu an o hissede kamu alımları yoğun,kapitalizmin hiç bir kuralına uymayan bu davranışlar yine dönüp dolaşıp biz vergi verenlere girecek. malıda yabancılar götürecek.şu an KY nin ve biz vergi verenlerin parası yurtdışında para baronlarının kasasında duruyor. YAZIK.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Olabilir ama sabaha gore 6 kurus dustu.
    Kapak yerine takildi sabah zirlayana.

Gördüğümu soyleyim bu gece son sans 3.90 altina kayarsa umutlar bir sureligine kesilir.
    Zarrab isi esra erol programına dondu
    Analizci dediğin böyle olmalı.

bir saat geçmeden tuş...

Bravo valla...

İzninle sana "üstadı ama muazzam" diyebilir miyim?

lucas'ın da bu konudaki yardımlarına şükran borçluyuz...

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ASELS için 47 olduğu gün başlığında uyarmıştım ve çok küfür yemiştim. dedim bakın bu iş EGHOL'e dönüyor kimse dinlemedi ve şapa oturdular.Bana göre ASELS'in gideceği yer 18-19 civarıdır,bu benim düşüncemdir kimseyi bağlamaz.şu an o hissede kamu alımları yoğun,kapitalizmin hiç bir kuralına uymayan bu davranışlar yine dönüp dolaşıp biz vergi verenlere girecek. malıda yabancılar götürecek.şu an KY nin ve biz vergi verenlerin parası yurtdışında para baronlarının kasasında duruyor. YAZIK.
    Yorum için tşk bende yarın dolara geçecektim
    Kendi adıma ne güzel 3900 aşağıya gidecek derken birden rüzgar tersine döndü şans bakalım bence şu aralar borsada işlem yapmak yürek ister Ocak sonuna kadar beklicez şu fırtına bi dinsin hele ytd

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    kademeli emirler ile girmeliydiniz. bam diye almak hiç doğru olmamış. aşağı doğru 1000$ kademeler ile 3 emirim daha var,ilk dün 39500 de gerçekleşti.
    kademelerim,

39500
    35500
    31600
    27650
    şeklindedir,bu btc işi beni sardı yıllardır ÇÖP Bist yüzünden borsalardan uzak kalmıştık.
    ....fiziki altın istifine de "bam, bam" diyerek başlamıştım... yüzümüzü kara çıkarmadı.. kripto paralar çok güzel fırsatlar sunuyor. herkese en azından bilgi edinmelerini tavsiye ediyorum

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Analizci dediğin böyle olmalı.

bir saat geçmeden tuş...

Bravo valla...

İzninle sana "üstadı ama muazzam" diyebilir miyim?

lucas'ın da bu konudaki yardımlarına şükran borçluyuz...
    Son sans erdogan kelimesi dedik.
    Çıkmasadi yarin 3.85 di tartismasiz.
    Son sans erdogani kullanmali.
    Yarin kullanamazsa yine kotu.
    4 uzeri lazim artik
    3.95 3.98 hikaye bunlar.
    4 uzeri cildirmasi lazim. Cok geri kaldi

7. düdüklü tencere gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by Aselscioglu Yazıyı Oku
    Yorum için tşk bende yarın dolara geçecektim
    Kendi adıma ne güzel 3900 aşağıya gidecek derken birden rüzgar tersine döndü şans bakalım bence şu aralar borsada işlem yapmak yürek ister Ocak sonuna kadar beklicez şu fırtına bi dinsin hele ytd
    bakın her şeyi geçtim. oradakilerin küfür etmesi beni baya kızdırdı, o gün londraya gideceğim için çok tepki koyamadım. zaten bu kadar küfürbaz KY nin helak olması kaçınılmazdı.şu an yine gel gel var,eskiler ne dediğimi anlar. Gençlerde yaşayarak öğreniyor. Bist belasından kurtulmak isteyenlar eski borsa kralı Nasrullah AYAN'nın anılarını okusunlar.

Sayfa 512/1001 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •