Sayfa 526/1001 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. buda son durum.bi arkadaştan alıntı.

tam sınırda .ihlal olurmu.kırarmı. bilmem...

2.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Bu haberin üstüne %12'nin üstünde gelecek olan 4 Aralık günü pazartesi sabah 10:00'da enflasyon verisini de ekleyince Gapli bir açılış bekliyorum. Ytd.
    ben hemen yarın akşam diyorum
    malum pazar akşamı ya

3.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Bu haberin üstüne %12'nin üstünde gelecek olan 4 Aralık günü pazartesi sabah 10:00'da enflasyon verisini de ekleyince Gapli bir açılış bekliyorum. Ytd.
    oh oh suyundada koyun, pazartesiyi iple çekiyorum. bu hafta 4'ü kırıp geçeriz hayırlısıyla. TL'nin ruhuna fatiha,helvalar benden

Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    bu yıl ocakta 3,90 üzerine attığında da

4 üzeri call pozisyonları vardı.

4,10. 4,15

bi işe yaramadı.

fakat bu miktar kadar değildi.

fed faiz artırımının kesin olması,

abd vergi yasasının çıkması

bunlara rağmen paritenin

$ aleyhine olması

$/tl de fazla marj yokmuş gibi geliyor.

call opsiyonlarıda az bir meblağla kapatabilirler.
    Tahta yapıcı yeteri kadar mal topladıysa FED ve vergi yasası rüzgarı ile call opsiyonculara bu malı 4 üstünde devredebilir diye düşünüyorum......Aslında put opsiyon olsa adamları mahvederdiler............Ben faiz artışı için doların 4 tl üzeri olması durumunda yapılacağı düşüncesindeyim............eğer oyuncular merkezin faiz artırımını gerçekten istiyor iseler doları 4 tl üzerine atmalılar........Aksi halde MB durup dururken neden faiz artışı yapsın ki!!!!!!!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Tahta yapıcı yeteri kadar mal topladıysa FED ve vergi yasası rüzgarı ile call opsiyonculara bu malı 4 üstünde devredebilir diye düşünüyorum......Aslında put opsiyon olsa adamları mahvederdiler............Ben faiz artışı için doların 4 tl üzeri olması durumunda yapılacağı düşüncesindeyim............eğer oyuncular merkezin faiz artırımını gerçekten istiyor iseler doları 4 tl üzerine atmalılar........Aksi halde MB durup dururken neden faiz artışı yapsın ki!!!!!!!!!!!!
    AK lar faiz düşüşü istiyor, 4,50 olmadan faiz falan arttıramazlar.

6. cuma gününe kadar da 4 ü geçer diye bekliyordunuz. piyasa enflasyonu açıklandığında değil açıklanmadan fiyatlar. zarrab davası ile bu haftada 4 ü geçemez ise ne zaman geçer allahbilir.

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    cuma gününe kadar da 4 ü geçer diye bekliyordunuz. piyasa enflasyonu açıklandığında değil açıklanmadan fiyatlar. zarrab davası ile bu haftada 4 ü geçemez ise ne zaman geçer allahbilir.
    Sen bilmişsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Türkiyeden kritik vize hamlesi

TÜRKİYE, Avrupa Birliği ile en önemli konu başlıkları arasında yer alan ancak uzun süredir tıkanıklık yaşanan vize muafiyeti sürecini canlandıracak kritik önemde bir adım attı. Vize serbestisi için tamamlanması gereken son 7 kriter konusunda son dönemde Brüksel’in telkinlerine rağmen herhangi bir girişimde bulunmayan Ankara, kriterleri tamamlama konusunda izlenecek yaklaşımı ve atılacak adımları belirledi. Konuyla doğrudan ilgili dört bakanın ortak çalışması sayesinde oluşturulan Türkiyenin ‘pozisyon belgesi’ onay sürecinin tamamlanmasının ardından kısa sürede ABye iletilerek beklemeye geçilecek.

Güven ÖZALP / BRÜKSEL

http://www.hurriyet.com.tr/turkiyede...mlesi-40666020

Şapkadan yine mi tavşan çıkacak acaba ?

Sayfa 526/1001 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •