Sayfa 660/1001 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Medyum zarrafa gezegenler ne diyor yay burcunda olan piyasalar usdyi yay gibi gerdi mi yoksa usdciler semsiyeci mi dava da oglak burcuna gecen gezegenler temkinli olup oynasmamizi soyluyor olmasin.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Fransa Başbakanı'nın Özel Uçak Skandalı Patladı

https://www.amerikaninsesi.com/a/fra...i/4171492.html

bu çok masum...
    Bizim emine teyze avm de dukkan kapayip yuzbin kusurluk alisveris yapmisligi var. Bu birsey deil.

3. Teknikten anlayan arkadaşlar bakabilir mi acaba bu OBO mu ??????
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 22 kişi okumaktadır. (1 üye ve 21 ziyaretçi)
    okuyucu azalmış hepsi buharlaşmış millet bol bol dolar satıp mevduat yapmış olmalı hiç şaşırmadım
    dolar kisa vade isi degildir , o isler icin biste bakacaksin, misal ben bugun islem yaptim ; kozal..33.12 aldim 10 dk sonra baktim 32.84 idi , derse girdim ciktim bi daha baktim, 33.48 olmus ; sattim, tekrar derse girdim ciktim 33.90 olmus; 34.08 zirve yapmis kapanista 33.02 imis..
    dolar 4.90 dedik ; aralik 2018 te, al ve bekle yani..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku

Teknikten anlayan arkadaşlar bakabilir mi acaba bu OBO mu ??????
    bistte obo var

dolar tl de obo var.

biri yalan ama hangisi...

bu sekil hareketler oluyorsa ve tahta(dolar) surekli baski altindaysa toplama isi devrededir, tahtaci toplarken sen de sesini cikarmadan portfoyun olcusunde toplarsan ve bu isi zamana yayarsan cok buyuk balik yakalarsin..
    baska bi platformda gecen yil yazisiyoruz, twitter usulu bi site..flap diye bi kagit var nerdeyse 5 yil gibi bi sure 1.30/1.40 ve hatta 1.10 bandinda gezeledi..nolcak bu flap kufurler hakaretler beddualar girla gidiyor..
    bir gun surgu yapti 1.60 a dogru ve tekrar geri cekti tahtayi satamayanlar cildiriyor tabi 1.60 dan.. 1.30 dan almis veya yillarca biriktirmis (ustte yakalanip)..
    tekrar bi yukari hareket ve herkes satiyor nasil olsa geri gelecek, o gunden sonra bi daha geri gelmedi.. flap kac tl bi bakin..
    onun icin ne diyoruz, kagit(dolar) olu taklidi yapiyorsa , olmus kabul edin, bi gun dirilecektir..
    ytd

7.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    bistte obo var

dolar tl de obo var.

biri yalan ama hangisi...
    Babonun basligina bakabilirsiniz altin vurus v.

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bu sekil hareketler oluyorsa ve tahta(dolar) surekli baski altindaysa toplama isi devrededir, tahtaci toplarken sen de sesini cikarmadan portfoyun olcusunde toplarsan ve bu isi zamana yayarsan cok buyuk balik yakalarsin..
    baska bi platformda gecen yil yazisiyoruz, twitter usulu bi site..flap diye bi kagit var nerdeyse 5 yil gibi bi sure 1.30/1.40 ve hatta 1.10 bandinda gezeledi..nolcak bu flap kufurler hakaretler beddualar girla gidiyor..
    bir gun surgu yapti 1.60 a dogru ve tekrar geri cekti tahtayi satamayanlar cildiriyor tabi 1.60 dan.. 1.30 dan almis veya yillarca biriktirmis (ustte yakalanip)..
    tekrar bi yukari hareket ve herkes satiyor nasil olsa geri gelecek, o gunden sonra bi daha geri gelmedi.. flap kac tl bi bakin..
    onun icin ne diyoruz, kagit(dolar) olu taklidi yapiyorsa , olmus kabul edin, bi gun dirilecektir..
    ytd
    Abi dolarda biriktir me olayı yoktur..

Hisse olsa haklısında..

Dolarda dibine kadar satma..

Ters olursa da dönüp alma vardır..
    Kimse dolar biriktirmez..KY dışında..

Bak büyük olaylar öncesinde o yüzden dolar da en dibe kadar basilar..
    Sonra terse..

Yada en tepeye kadar alınır..
    sonra aşşa basilar..

Dolar tl globaldir..

flap da patron en kötü bütün hisseleri toplar ama dolarda her zaman satıcı vardır..

Sayfa 660/1001 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •