Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

POWELL gelecek 1 USD =1 TL`ye düşecek, üstüne otomofil yapacaz oda yetmedi uçak gemisi bilem yapacaz, sonrasını ABD ve Dolar tutan bizim vatan hainleri düşünsün, USD çöp olacak çöpppp....

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Buraya gelip ahkam kesen benim gibi üç beş kuruşluk adamlar için `bu kadar dolarcı varken` deniyorsa ne diyeyim allah böyle düşünenlerin layıkları neyse ona göre versin. Hadi kırmayalım sizi, gönlünüzü hoş tutun, JÖLELİNİN selamı var, çok yakında 1 Tl =1 Us Dolar olacakmış, biz yanacaz !aman siz yanmayın, sakın Dolar falan alayım demeyin olur mu !...
    bende de var bişyler ama piyasa yapıcı sanıyorlar galiba beni
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bu Kadar Saxafoncu Medya Olmaz Haberi:Maliye Bakanı Ağbaldan asgari ücretle çalışanlara müjde(ymiş)

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Asgari ücretle çalışan vatandaşlarımızın ücretlerini hiçbir şekilde bin 404 liranın altına düşmemesini sağlayacak şekilde düzenleme yapıyoruz. Vergiden vazgeçmek suretiyle, bir milyar liralık bir vergiden vazgeçiyoruz" dedi.

İHA

http://www.gazetevatan.com/maliye-ba...15493-ekonomi/

O parayla kaç simit
    kaç çay kaç
    yumurta alınıyor

???

4. bu kadar dolarcı varken derken bu forumdaki dolar yükselecek diyenleri kesinlikle kastetmemiştim. ama nedense herkes üstüne alınmış. bizzat bankalarda gözümle gördüm, halime teyze, ahmet amca dolar 3.40'lara geldiğinde pek çok kimse dolar 4-5 olacakmış beklentisiyle dolara girdi. herkes derken vatandaşı kastetmiştim. dolar düştüğünde bak düştü geldi denilmesin diye şimdiden yazayım, bulunsun diye yazdım fikrimi. anlaşılan pek çoğunuz beni trol sanmış.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    GARANTİ BANKASI SWIFT TECRÜBEM:

Garanti’de uzun süredir boş duran bir USD hesabım vardı. En son USD bakiyeyi mayıs ayı gibi Odea’ya swift yapmıştım yerlerde sürünen faiz sebebiyle. Müşteri temsilcisi de hak vermişti bu harekete. Sonrasında görünürde bir masraf alınmadığını görünce “he iyi bari” demiştim.

Geçenlerde piyasalar kapalıyken USD 3,74 lere zıpladığında banka satış kuru 3,69 görünce deneme amaçlı bi 100 USD alayım bakalım verecek mi dedim ve verdi. Bugün de bozayım şunu diye internet şubesine bi girdim ki.. Anaa bizim 100 USD uçmuş. Bakiye sıfır. “0”

Ulen hayrola falan.. hareketlere baktım.. O da ne?!!

Mayıs ayında yaptığım “SWIFT’TEN TAM 211,45 USD KOMİSYON” kesmek üzere aportta bekliyormuş arkadaşlar!!! Benim 100 doları görünce de hemen üstüne konmuşlar. Bu da dekontu:

“211 buçuk Dolar komisyon ne lan?????”. Beynim yerinden oynadı. Müşteri temsilcisini aradım olayı anlattım. Karşıda ufak bir sessizlik.. sonra.. “Efendim siz özel bankacılık limitlerinin altına indiniz ya ondan olabilir, kem, küm..”.. Yahu dedim limit altı olsam ne farkeder 211 dolar ne demek?? 800 TL komisyon ne demek??

Biz buna itiraz edelim Shorts bey dedi kapattık. Bakalım ne olacak.. Akıl alır gibi değil !
    Ne yazık ki var böyle bir şey, bende dolarımı taşıyacağım zaman internet sitelerinden swift komisyonlarını görünce bankaya gidip çekip elden taşımıştım, bu çağda teknolojinin bu kadar ilerlediği zamanda bu eziyeti yapıyorlar insana. EFT-havale için ücret ödemiyorum, çoğu insan da ödemiyordur veya çok cüzi bir şey ödüyordur ama bu swift masrafı çok korkunç..

6.  Alıntı Originally Posted by eskilerdenwallace Yazıyı Oku
    amip gibi çoğalıyorsunuz be bilader
    bu kadar dolarcı varken derken?
    kaç kişiymiş bunlar?
    şahsen benim usd lerin ekranlarda esamesi olmaz
    göstere göstere derken?
    )))))))
    aynı havayı mı soluyoruz sizinle?
    terbiyesizleşme , önce ağzından çıkanı kulağın duysun. amip kimmiş , yazdıklarınla kendi seviyeni göstermişsin zaten

7.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    3.8x 'lerden dolar alanlar çoğaldığına göre doların düşüş zamanı gelmiştir...
    bu yorumu yazmıştım daha önce

8.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    terbiyesizleşme , önce ağzından çıkanı kulağın duysun. amip kimmiş , yazdıklarınla kendi seviyeni göstermişsin zaten
    Boşver kardeş sıkma canını..

Bu topiğe gelip dolar düşecek demek GS tribününde en büyük fener diye bağırmakla eşdeğerdir

Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •