Sayfa 105/1001 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bu kış dolar getirecek babayiğitler aranıyor...

Tüfenkci: Dış ticaret açığı ekimde 7.36 milyar dolara yükseldi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının açıklamasına göre dış ticaret açığı (öncü gösterge) Ekim ayında yüzde 74.6 artarak 7.36 milyar dolara yükseldi.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    3.64 civarı gap vardı. ama çalışmam gerek üzerinde. 3.64'ü görmeyebilir çünkü içeride sular durulmuyor.
    .

36.4 olduğunda TL'den bir sıfır atılırsa 3.64 olma ihtimali var .
    Başka aramamak gerek.
    Minare formasyonuna devam.

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Bu kış dolar getirecek babayiğitler aranıyor...
    Katardan Boing lerle bavul dolusu gelecek diyorlar, ben onu bekliyorum, 3.30 olacak o zaman dalacağım Dolara...

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Katardan Boing lerle bavul dolusu gelecek diyorlar, ben onu bekliyorum, 3.30 olacak o zaman dalacağım Dolara...
    Yok geçen sn. Gund ve bir kaç kişi sattı..3.6'dan şort felan açanlar oldu buralarda..

Güzelce idare ediyorduk ki, onlarda bitmek üzere..

Bence sıra sizde..

Katardan dolar geleceği yok şu sıralar...adamların merhemi olsa..

5.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Yanlış anladınız galiba tam tersi sizi yargıladıklarından bahsediyorum..sizi troll sanmadım dedim..fikir sunduğunuzdan dolayıda teşekkür ettim..
    hocam kusura bakmayın. yazınızı yanlış anlamışım.

Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    hocam kusura bakmayın. yazınızı yanlış anlamışım.
    sorun yok..selamlar..

7. burası aslında bir bakıma siyaset topiği gibi olmuş. herkesin kendine göre sabit bir fikri var, kimse de dediğinden vazgeçmiyor. dolar buralardan düşecek dedim ama düşecek beli kırılacak, bir daha toparlanamayacak demiyorum. bu yükseliş hareketinin 4.20 veya 4 üzerine gideceğini düşünenler var. ilerde öyle bir hareket olabilir ama şu anda yukarı yönlü bir hareket beklemiyorum. önce bir düzeltmesini yapsın

Hiç bir yatırım aracı sonsuz yükselmez yada düşmez ama iş Tl ye gelince orada bir durup düşünmekte fayda var. Tüm ekonomi kitaplarını yeniden yazmak gerekebilir . Enflasyonun sebebi faiz diyen erk sahibi insanların ülkesinde kendi para birimine güvenip tasarrufunu onunla yapmak akıl sağlığınızı da etkileyebilir benden söylemesi.

Sayfa 105/1001 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •