Sayfa 464/1001 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu popülarite konusu, kişiye kuruma bir kazanç yaratıyorsa anlaşılabilir...

Bu başlık popüler olsa bize ne?

Başlığın benimle doğrudan bir illiyet bağı yok.

Başlıklar kimsenin değil.

Kaldı ki, popüler olan neredeyse hiçbir şeyi sevmem.

Yandaki başlığa gelince...

Popülerlik iddiasındaki bir adamın kendisiyle doğrudan ilişki kurduğu başlığa (yan başlık) , o zatın sanalda temsil ettiği hemen her şeyden nefret ettiğimden, gidip yazmayalım diyorum ama dinleyen yok.

Neyse...

İyi akşamlar.

Birazdan basketbol takımımız önemli bir maça çıkıyor.

TV önündeki yerimi alayım.

Maç da başlamış.

Haberim yok...
    Son düzenleme : BORA YAŞAR; 26-11-2017 saat: 20:10.

3. Ben kısa vadede dövizde geçici geri çekilme bekliyorum.

1) abd alacağını aldı Suriye de, Suriye petrol kutularını tamamen ABD ele geçirdi. İngilizlere pandik attı. İngilizler bınun acısını ABD den çıkartırlar.
    2) Aramco nun halka arzı var ABD de. Bu bitene kadar bölgede ekstra sorun istemezler. 2 trilyon dolarlık IPO kesinleşti. ABD iller Suudi Arabistan da İngilizlere pandik attı. İngiliz taraftarı olan royal family üyeleri yönetimden silindi.
    3) Türkiye yalnız kalınca ABD den uzaklaştı. Rusya ve İran ile kanka oldu.
    4) Türkiye ciddi şekilde kendi yerli silahlarını üretmeye başladı.
    5) eğer Zarrab davasından dolayı şimdi bir tokat atarlarsa İktidarın durumu toparlamak için 1 senesi var. Bir de insanlar o zamana kadar olayları unuturlar. Zarrab davasından net içbir sonuç çıkmayacak. Arafta kalacak mahkeme sonuçları.

Bunlardan dolayı ABD tekrar Türkiye ile iyi olacak taa ki bir sonraki seçimlere kadar. Bir sonraki seçimlere 3-5 ay kala tavşadan şapka çıkaracaklar. O zaman Zarrab davasının sonuçlarını yansıtacaklar. Tekrar YPG ye silah vermeler vs vs.

ABD kısa vadede arzuladığı herşeyi elde etti. PETROL artık ABD eline geçti. Başta İngilizler ve Ruslar olmak üzere Herkesi ekarte ettiler.

TRUMP ın aniden beyaz bayrak uzatmasının sebeplerini yukarıdakilere bağlıyorum.

4. eurolar cuna günü elimde patladı cuma bir türlü 4,7 alışa gelmedi 4,6913 ü gördüm sinirden ekranı kapadım tekrar bakmadım sabah satarsam büyük şans olacak 4,70000001 e razıyım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Helal olsun erkek basketbol milli takımımıza...

Ilgiltere abd israil avrupa rusya bunlarin hepsi kardes . bu sekilde bakmayan her zaman kaybeder. Bize gosterilene degil gosterilmeyene bakmak lazim. Dunyayi bunlar yonetir ve ekonomi teknolojiyi dunyaya sunarlar. Bu sebebden paralari deger kaybetmez.

Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    eurolar cuna günü elimde patladı cuma bir türlü 4,7 alışa gelmedi 4,6913 ü gördüm sinirden ekranı kapadım tekrar bakmadım sabah satarsam büyük şans olacak 4,70000001 e razıyım
    merak etme elinde patlamaz. Ozellestirilecek fazla bir sey kalmadi .bogaz ve denizler ozellesirse anca o zaman birazcik duser ve zirveden zirve gorur

Sayfa 464/1001 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •