Sayfa 686/1001 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by serothehero Yazıyı Oku
    Bir trol olarak senin bile garibine gitti değil mi
    GUND trol değil ama biraz panikatak heyecanlı bir KY. epeyde kısa vadecidir bunuda ekleyim.

2. Hakikaten Bora Bey,artık bende inandım,yahu 30 kuruş değil,3 kuruş düştü,yok bir daha 3.90 ları görmezciler,dolar 3.60 inerciler bir anda damladılar,beyler,dolarda düşüş kaçınılmaz yan başlıkta sizleri oraya alalım lütfen,ha ben çok iyi biliyorum,konuya hakimim diyorsanız,buyurun neden düşer ,açıklayın bizde hamallık yapmayalım..

3.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Valla alım için fırsat olarak görüyorum.Kar satışından sonra bu düşüş iyi geldi.ancak 3.77 den aşağı sarkarsa 3.67 ler söz konusu olur.Bu biraz tatsız olur.Bu ihtimale karşı da tedbirimi aldığım için çok sarsmaz.Ya birkaç haftaya başlar ya da yaza doğru
    Bende mi mantık hatası var? Dolarda yükseliş fikrine karşı olanlar düşüşe seviniyor.Neden seviniyor? Dolarda yükselmeyeceğini düşünmüyorsan,dolar almayacaksın demektir.Almayacağın birşeyin fiyatının düşmesine sevinmenin anlamı ne? En azından bu başlıkta sevinmenin anlamı ne?
    Öte yandan dolarda yükseliş kaçınılmaz ifadesi geleceğe yönelik bir ifade,dolayısıyla bu fikirde olanların da alım fısatlarına sevinmesi lazım.
    3.96 lardan alım yapan ve buraya kadar satamayan üzülebilir,bu kader kurbanlarına sabır dilemekten başka yapacak birşey yok

4.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    gezegen açılarında sapma var çok ters bir haber gelecek yarından itibaren döviz roketleyecek bugün dolar gördüğü en düşüşü bu yıl asla görmeyecek döviz yıl sonu 4 civarı kapatacak 2018 en az % 45 civarı net artış kaydedecek düzeltme ve çıkış şeklinde olacak bu hedefe varış 2018 çok ciddi pirim ile kapanış yapacak yıl böyle bitecek sonraki yıl 2019 ve 2019 çok karışık o yıl Pluto Aslan burcunda kaos ve kargaşa büyük afet savaş gibi şeyler olacağına işaret eder gezegen konumlarından gördüklerim bunlarv ben gezegenlere inanıyorum kim neye inanıyorsa grafik olur teknik olur başka şey olur ona göre alsın satsın

cumartesi71
    Enteresansınız.Sizin gezegenlerle benim hesaplar arasında hep 15-20 gün fark oluyor.2 ay önce sizin zamanlama tutmuştu.Ancak gezegen yuvarlaktır,bakalım bu sefer nasıl olacak?
    Dönen yuvarlak şeylere güven olmaz.20 günlük açı kayması için düzeltme yapmak zorunda kalmışsınız.Güzel olmuş ama hala ufak eksikler var.İyi para varsa ben de girecem bu medyumluk sektörüne

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    3.70'i bilmem.. amma 3.7532 muhtemeldir.. Vadesini de bilmiyorum.. üç vakte kadar diyelim..
    Bugün 3.7656 görüldü.

İkinci vakit de geldi..

Sırada üçüncü vakit..

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Elimdeki en son parti doları 3.77'den satmıştım.Nihayet sattığımın altına geldi.Şöyle 3.70'ler gelse de kademeli olarak dolara girsek...Görünen 3.98'den satmayıp elinde dolar patlayanlar tutuşmuş...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

7. 3,87 maliyet + 29 gün vadesel zarar

8. Niye kafayı vuruyorsunuz ki, nasıl olsa 7 TL olmuyacak mı bu meret

Alıntı Originally Posted by shadowfags Yazıyı Oku
    3,87 maliyet + 29 gün vadesel zarar
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 686/1001 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •