Sayfa 99/1001 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Shortçuları sevindirecek gelişme : WSJ: 'Beyaz Saray Fed Başkanı olarak Powell'ı aday gösterecek'

Wall Street Journal gazetesi, ABD Başkanı Donald Trump'ın Amerikan Merkez Bankası Fed başkanlığına eski hazine bakanı yardımcısı Jerome H. Powell'ı aday göstereceğini öne sürdü. Beyaz Saray'dan resmi açıklama ise bugün yapılacak.

Gazete, Trump'ın Fed guvernörü olan Jerome Powell'ı Salı günü arayarak kendisini aday göstermek istediğini kaleme aldı.

Aynı zamanda Reuters ve Bloomberg de çeşitli kaynaklara dayandırdıkları haberlerinde Trump'ın Fed başkanı adayının Powell olacağını öne sürdü.

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-41840604

Manası halihazırdaki düzen devam edecek...

Bu nedenledir ki faiz artırımı cepte iken ABD Hazine 10 yıllık tahvillerinin faizleri düşüyor...

https://www.investing.com/rates-bond...treaming-chart

1 Bitcoin=7.000 USD olmuş

http://www.hurriyet.com.tr/bitcoin-c...-daha-40632157

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    GARANTİ BANKASI SWIFT TECRÜBEM:

Garanti’de uzun süredir boş duran bir USD hesabım vardı. En son USD bakiyeyi mayıs ayı gibi Odea’ya swift yapmıştım yerlerde sürünen faiz sebebiyle. Müşteri temsilcisi de hak vermişti bu harekete. Sonrasında görünürde bir masraf alınmadığını görünce “he iyi bari†demiştim.

Geçenlerde piyasalar kapalıyken USD 3,74 lere zıpladığında banka satış kuru 3,69 görünce deneme amaçlı bi 100 USD alayım bakalım verecek mi dedim ve verdi. Bugün de bozayım şunu diye internet şubesine bi girdim ki.. Anaa bizim 100 USD uçmuş. Bakiye sıfır. “0â€

Ulen hayrola falan.. hareketlere baktım.. O da ne?!!

Mayıs ayında yaptığım “SWIFT’TEN TAM 211,45 USD KOMİSYON†kesmek üzere aportta bekliyormuş arkadaşlar!!! Benim 100 doları görünce de hemen üstüne konmuşlar.

“211 buçuk Dolar komisyon ne lan?????â€. Beynim yerinden oynadı. Müşteri temsilcisini aradım olayı anlattım. Karşıda ufak bir sessizlik.. sonra.. “Efendim siz özel bankacılık limitlerinin altına indiniz ya ondan olabilir, kem, küm..â€.. Yahu dedim limit altı olsam ne farkeder 211 dolar ne demek?? 800 TL komisyon ne demek??

Biz buna itiraz edelim Shorts bey dedi kapattık. Bakalım ne olacak.. Akıl alır gibi değil !
    Garanti müşteri bazında değil, hesapların her biri için ayrı ayrı komisiyon almaya başladığı zamanlar, sanırım 6-7 yıl önce, kredi kartı dahil tüm hesaplarımı kapattım.

3. ABD'nin vergi reformu neleri değiştirecek?

Vergilendirme ve Ekonomi Politikası Enstitüsü (Institute on Taxation and Economic Policy-IETP) kıdemli vergi analisti Matthew Gardner, ABD'deki vergi reformuna ilişkin BusinessHT'ye özel değerlendirmelerde bulundu.

http://www.businessht.com.tr/piyasal...i-degistirecek

4.  Alıntı Originally Posted by LorD-CaYCi Yazıyı Oku
    gelelim dolara
    *
    leblebiler alay ederken dedikki bak bu faiz gidiyor füze çıktı yola
    *
    leblebiler dediki faizin grafiğimi olur la havle!
    *
    sonuç bugün 13 üzeri
    *
    evet gözünüzü açın ayarlarıyla oynamayın
    *
    BU FAİZLE tl değer kaybetmeyebilir. Borç alan tırmalar
    *
    Dolar tl çökerse şaşırmayın. Yüksek faiz yükü kaybeden borç alana yıkılır TL GÜÇLenir
    *
    Gelecek olan geliyor

dolar konusunda ben de sizin gibi düşünüyorum. bu kadar dolarcı varken göstere göstere gitmesini pek olası görmüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    dolar konusunda ben de sizin gibi düşünüyorum. bu kadar dolarcı varken göstere göstere gitmesini pek olası görmüyorum
    amip gibi çoğalıyorsunuz be bilader
    bu kadar dolarcı varken derken?
    kaç kişiymiş bunlar?
    şahsen benim usd lerin ekranlarda esamesi olmaz
    göstere göstere derken?
    )))))))
    aynı havayı mı soluyoruz sizinle?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    Evet haklısınız...

Ben dolarlarımı vereyim de dolar yürüsün gitsin...

Doları hala hisse gibi görenler memleketten bi haber yaşıyorlar..

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

Buraya gelip ahkam kesen benim gibi üç beş kuruşluk adamlar için `bu kadar dolarcı varken` deniyorsa ne diyeyim allah böyle düşünenlerin layıkları neyse ona göre versin. Hadi kırmayalım sizi, gönlünüzü hoş tutun, JÖLELİNİN selamı var, çok yakında 1 Tl =1 Us Dolar olacakmış, biz yanacaz !aman siz yanmayın, sakın Dolar falan alayım demeyin olur mu !...

Sayfa 99/1001 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •