Sayfa 524/1001 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    Haddinizi bilin, burada bu kadar buyuk terbiyesizlik yapamazsiniz.
    Bu arada sövme yanlış olmuş düzelttim. Eğer buysa takıldığınız özür dilerim ama yok diğer durumlarsa alttaki yazım hala geçerli. İyi günler.

Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    Hirsiz da sensin hirsizi savunan da sensin.demogoji yapma. Tek konu var benim icin senin ulu orta yaratica sovme cesaretin oda..
    Yaraticiya soven serefsizdir.asagilik bir mahluktur.
    Neyse siz kendi yolunuza ben kendi yoluma fazla uzatmayalım hadin tekrardan iyi günler. Yalnız şunuda belirtmeden edemeyeceğim yaradan yaradan deyip bu ülkede var oluş sebepleri ATATÜRK `e hakaret edenler ile aynı ********lik düzeyine kimse ulaşamaz.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Neyse siz kendi yolunuza ben kendi yoluma fazla uzatmayalım hadin tekrardan iyi günler. Yalnız şunuda belirtmeden edemeyeceğim yaradan yaradan deyip bu ülkede var oluş sebepleri ATATÜRK `e hakaret edenler ile aynı ********lik düzeyine kimse ulaşamaz.

tamam yanlışlık oldu sanırım, sildim mesajlarımı bende.
    hırsızlara ve Atatürk'e hakaret edenlere dilediğiniz kadar sövebilirsiniz, katılırım.
    Write less do more..

4.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    hepimiz birbirimize benziyoruz.
    kimimiz akit okuyup kekeç birilerine saydırınca içinin yağı eriyor
    kimimiz sözcü okuyup özdil laf sokunca
    yani ne düşünüyorsa ona uygun şeyleri okuyor.
    tek taraflı duymak istediklerimi söyleyenleri okudukça yarın devrim olacak zannedip
    yatırımları ona göre yaptım,çok kaybettim
    naçizane olayları çok abartmadan sogukkanlı degerlendirmeli ve gaza gelmemeli
    dudunun dediği gibi ne ucuzsa ona bakmalı,
    burada siyaset değil yatırım yapmaya çalışan insanlarız.
    Fetullah Gülen Hoca Efendi zamanları, ben fetönün radyodan konuşmalarını dinler ve bunları seven
    arkadaşlara ağır eleştiriler getirirdim.
    yav abi fetöyü nereden tanıyorsun da böyle eleştiriyorsun dediğinde..
    arkadaşımı arabama götürdüm ve radyonun düğmesine bastım.
    direk fetö konuşuyordu. insanlar aslında kendilerini ele veriyor..
    yeter ki sen ön yargılı olma.
    bütün gerçeklikleri görürsün. doğruları söylemek siyaset kabul ediliyorsa diyecek bir kelime bulamıyorum.

5. Aman Beyler,sakin olalım,ekonomik gelişmeler hakkında birbirimizi bilgilendirelim,sinirlenmek kimseye fayda sağlamıyor maalesef

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=NuWdNwS0wko
    Yukarıdaki canlı sıfatındaki tek hücreyle çalışan beyinliler varken ve ne yazık ki bizde bunlarla aynı havayı aynı suyu aynı toprağı paylaşmak zorundayken gelde seni yaradana isyan etme...
    ... toplam seçmen sayısı 58-59 milyon. seçim olsa, benim düşüncem %40-45, sizin videodaki zombi klanı, walking dead'ler yine aynı partiye oy verecek. yani 80 küsur milyonda, 24 milyon kanser hücresi. oran çok büyük. bu oranda artık hiç bir şekilde kurtuluş yok. kanser tüm hayati organları ele geçirdi bile. CUMHURİYET, DEMOKRASİ, YASAMA, YARGI.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sizde bence o Dolarlarınıza fazla güvenmeyin düşenin ne yapacağı belli olmaz. Örneğin eğer biliyorsanız 1 Aralık 2001 tarihinde Arjantinde neler olmuş bir değerlendirme yapın yok konuyu bilmiyorsanız nette araştırın sonra değerlendirme yapın derim acizane.
    umutabi arjantinde ne olduğunu çok iyi biliyorum. yannız arjantindeki sistem bizden bile abuktu 10 yıl boyunca peso dolara eşitlendi,paraları konvertibl gözükse bile tam öyle değildi. TR nin ölüsü bile arjantine bu konuda basar. netekim 1989 tarihli 32 sayılı karar bir tabudur ve bunu kimsenin değiştirmeye gücü yetmez, AKP falan hikaye ciddiye bile almam. T.Özal'ı bir çok konuda eleştirsemde bu kambiyo kanunlarını getirerek iyi yapmıştır. 1980 öncesi neydi öyle ya döviz yasak, gümrükler kotalı. tam rezillikti.

8.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    ... toplam seçmen sayısı 58-59 milyon. seçim olsa, benim düşüncem %40-45, sizin videodaki zombi klanı, walking dead'ler yine aynı partiye oy verecek. yani 80 küsur milyonda, 24 milyon kanser hücresi. oran çok büyük. bu oranda artık hiç bir şekilde kurtuluş yok. kanser tüm hayati organları ele geçirdi bile. CUMHURİYET, DEMOKRASİ, YASAMA, YARGI.
    banucann kurtuluş her zaman mümkündür, olacak olanı burada yazarsam foruma elveda deriz.

Sayfa 524/1001 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •