Sayfa 438/1001 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. hem helal et getirirsin hemide paraciklari guvenli limana transfer edersin.
    mis miss.

tezgah on numero bes yildiz.

yaves yaves tuyuyoz abi.

SGD guvenli liman.

swift sistem kapatilirsa SGD caliscaz belkim.

amaaaan . bosver .

senaryo senaryoo.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:...-_20080518.jpg
    Son düzenleme : kaveri; 23-11-2017 saat: 04:08.

2.  Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    geçen gün pazardan tereyağ alacağım, etikette 32 TL. yazıyordu altına dikkatli bakınca 750 gr.
    memlekette iktidar kalmamış belediye ne ki..?
    Komünizmden yeni çıkan ülkelerde bu manzaralara ilk defa rastlayıp,şaşırmış ve biraz da acımıştım.Pazarda lahanayı dörde böldürüp alanlar,2 tane elma alanlar falan.Devran döndü biz o noktaya geldik.Kıtlık sorunu her türlü kimyasal,hormon,GDO içeren gıdalar ve tüketim maddeleriyle bu sorun aşılmak istenirse,insanlar emekliliklerini görmeden ölmeye başlar.Gençliğinde iş gücü olarak faydalanılan insanların yaşlılıklarında maddi külfet olmasından kurtulunur.Robot çağına geçemezsek mecburen insanları bu şekilde robot olarak kullanmaya devam edeceğiz.Bırakın uzun vade hesap yapmayı,yarını hesaplayamadığımız için,bu tür uzun vadeli hesaplar da kimsenin umrunda olmaz,kader denilip geçiştirilir.Teknoloji çağı bilgelik çağını bitirdiği için başkaları sizin yerinize düşünmeye başlar,doğal olarak düşündüğü siz değil kendi çıkarlarıdır.
    Dolar aldın sattın çıktın,sonrası? Para olsun,çıkacak sorunlara çözüm bulmak,ihtiyaçları karşılamak kolay diye düşünürken bir anda selanı okuyuverirler.Diyeceğim,fiyat hareketlerini izlerken uzun vadeli sonuçlarını da değerlendirmekte fayda var

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım şu: Singapur X ülkesinden alıp vergisiz şekilde bize satacak. Neden doğrudan o ülkeye olan vergiyi kaldırmamışlar?

a) Bunların şirket Singapur'da ama o şirketin sığırı hangi ülkelerden bulacağı daha kesin değil. Nerden bulursa alıp bize satacak.

b) X ülkesi belli bir ülke. Ama para kazanmasını istemedikleri başka birileri de o ülkeden sığır getirebilir bunu önlemek istiyorlar...
    anlaşıldı bi yerlerden singapurda Türklerin son 1 yılda kurdukları şirketleri bulmak lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Günün kanalı

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Günün kanalı

grafik göremiyorum.sorun sadece bende mi ? teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by cemalbb Yazıyı Oku
    grafik göremiyorum.sorun sadece bende mi ? teşekkür ederim.
    hızlıresimden yükleneneni bazıları göremiyor
    tarayıcını değiştir.
    yada önce bi çerezleri sil olmazsa tarayıcını değiştir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Akaryakıt fiyatlarına arka arkaya gelen zamların ardından bu kez indirim haberi geldi. Benzine gece yarısından itibaren 6-8 kuruş indirim gelecek.

Sayın bakalım kaç gün sürecek bu indirim...

İlk zam da bu yazımı alıntılayacağım...

Hani benzin zamları için otomatik demişti ya siyasinin biri.

Kendi işleri olmadığını ifade etmek için.

Neredeyse inanacağım.
    hepi topu 3 gün sürdü
    PÜİS, "Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için 24 Kasım 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzinde 8-10 kuruş fiyat artışı bekleniyor."

8. http://www.bloomberght.com/haberler/...ukca-dayanikli
    enteresan bir dünyada yaşıyoruz birinin siyah dediğine öbürü mavi diyor menfaat çatışması inanılmaz boyutta !! fed seneye faiz indiriyorum derse bile inanın artık şaşırmayacağım

Sayfa 438/1001 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •