Sayfa 528/1001 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Ölü dolar mı ? 80 gün önce 3.41 miş
    Euro da bakalim. Global de dolara bakalim. Sterline bakalim nereye cikti.
    Dolar boyle dandik bir ulkede 1 yil oncesinin zirvesinin ustune cikamiyor.
    Euro nun 1 yil onceki zirvesi 4.17 idi.
    Dolar geberik. Tartismasiz.
    Son 1 yilda getirisi olmayan tek yatirim araci dolar.
    Altin euro borsa sterlin hepsi kazandirdi.
    Hoca cok basit. 1 yil onceki seviyeleri alcaksin karsilastirma yapacaksın.
    Basit otesi lutfen

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Euro da bakalim. Global de dolara bakalim. Sterline bakalim nereye cikti.
    Dolar boyle dandik bir ulkede 1 yil oncesinin zirvesinin ustune cikamiyor.
    Euro nun 1 yil onceki zirvesi 4.17 idi.
    Dolar geberik. Tartismasiz.
    Son 1 yilda getirisi olmayan tek yatirim araci dolar.
    Altin euro borsa sterlin hepsi kazandirdi.
    Hoca cok basit. 1 yil onceki seviyeleri alcaksin karsilastirma yapacaksın.
    Basit otesi lutfen
    İyi ki yazdın ne yapmam gerektiğini . Yaptığı primi beğenmiyor olabilirsin ,o senin sorunun.

3. 3 yıl önce bugün 2.24 müş..

4. sn.derinlikler, bazıları gibi boş boş yazmayan, gerektiği zaman gerekli aydınlatmayı yapan size teşekkür etmek için üye oldum. Sizin gibi insanlar artık pek bulunmuyor. Emeğinize ve gönlünüze sağlık.

gerçekleşmiş olanların kıyasına bakılarak dolar ölmüş demek çok mantıklı değil.
    bu mantıkla euro da ölü, işte ispatı

BTC/USD 3Ay

Write less do more..

6. Soyle düzeltelim ozaman dolar diger gelismis para birimlerine göre ölü (not dolardayim ), ama su da bi gercek tl daha kötü durumda ve gecende hazine borclanmasina baktim yanlis hatirlamiyorsam borçlanma nin yuzde 62 si tl cinsinden yuzde 38 civari yp cinsinden. Enflasyon yaratarak yada kurun degerini dusurerek bu borcu reel olarak kucultebilir ama tldeki ne derece degerkaybi borclarin surdurebilirligi ve kamu gelirlerinin artırılması bazinda optimum nokta, o soru isareti ? Cunku ( ithal mallarda tll bazinda pahalilasma tl bazinda alinan vergilerle kamu gelirinide artiriyor ) ama bir yandan da yuzde 38 yp civari borc var. Bir fine tuning (ince ayar) hedefi var ama kac onu tutturan dolarda cikmasi gereken yeri tutturacaktir. Risk bitmeden tlye gecesi gelmiyor insanin.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    gerçekleşmiş olanların kıyasına bakılarak dolar ölmüş demek çok mantıklı değil.
    bu mantıkla euro da ölü, işte ispatı

BTC/USD 3Ay

bu elmayla armutu kıyaslamak gibi olmuş,btc nin ne olacağını kimse bilemez. yarın 10 da bir fiyatınada inebilir kimse bir şey diyemez. bende btc alıp satıyorum ama gerçek bu,sırf eğlencesine alıyorum. batarsada batar,ciddi bir rakam koymuyorum max. 10k TL

8.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    buda son durum.bi arkadaştan alıntı.

tam sınırda .ihlal olurmu.kırarmı. bilmem...

dolar işi sabır ve doğru zamanlama işidir hızlı hamle hep zarar hep zarar hep zarar yazar sakin sakin durgun su gibi bir zihin gerektirir bir bardağa kola 1 bardağa su koyup 1 saat kolaya 2 saat suya hergün bakın pratik yapın zihhniniz berrak su gibi olduğu an doğru karar verirsiniz bu durumda grafik bakmayı zihin daha iyi öğrenmiş olur zihin ve beraberinde göz eğitilince şu olur grafiğe bakan göz iyi bir göz ise ilk önce HO ları görür normal bir göz ise destek çizgisini ve üzerindeki çubukları görür ben grafiğe ilk baktığımda boş bir beyaz sayfa ve üzerinde dans eden 2 adet HO çizgisi gördüm ve oradaki rakamlardan birini 1-11 mesajım arasında demiştim ilginç bir tesadüfmü değil zaman haklı çıkaracak birimizi

Sayfa 528/1001 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •