Sayfa 812/1001 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    geccen 3.50 falan ; o devir gecmiste kaldi artik..3.50 gorecek diyorsan yarin bi short ac alem yigit gorsun, madem bu kadar guveniyorsun kendine..
    bekliyoruz ekran goruntu 3.50 dolar shortunu, bos goy goy yapmayalim lutfen..
    Sen her öngörün için pozisyon alıp, ekran görüntüsü ile mi yiğitliğini sergiliyosun.Goy goy senin işin biladeer, hangi dalda oynadığın belli değil.Kendimi ispat gibi bir derdim yok, bak kendime çizdiğim projeksiyon demişim, anladınnn.

2. Trump dolar guclenecek demis.
    Vicente hisseder ve yazar

Dolarcilar zulum bitti

3.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Sayın Bootes; grafik için teşekkürler.İlk ciddi tepki yeri o boşluk olacak benim projeksiyonumda.Tepki 3.72 yi zorlar oradan, ama ana hedef 3.51 bende.

dediğiniz fiyat 2016 aralık fiyatıdır. öyle olsa tahvil ve borsada ki tüm yabancılar çıkar. Bu söylediğim fiyat yabancıların dolar bozdurup 75 binden borsaya girdikleri tarihtir. 120 bine kadar enaz %60 kazandılar. ve doları da bozdurdukları fiyattan alırlarsa ballı kaymak olur. bence imkansız....
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dolar long icin pusudayim. Ytd
    Vicente hisseder ve yazar
    Daha aciklayici yazilarim silinmis sanırım
    Abd enflasyonu geri dondu bence.
    Hizli olursa 2018 globalde dolar fırtınası kopar.

5. Yaw gardaşım nerede bu rezerv para biriminin böyükleri babaları ?
    Yok mu bu gidişe bir dur diyecek....
    Dolar bu kadar sahipsiz mi ?

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Sen her öngörün için pozisyon alıp, ekran görüntüsü ile mi yiğitliğini sergiliyosun.Goy goy senin işin biladeer, hangi dalda oynadığın belli değil.Kendimi ispat gibi bir derdim yok, bak kendime çizdiğim projeksiyon demişim, anladınnn.
    bos artistik yapmayacaksin o zaman , 3.51 e gidecekmis diye..bak biz 6 k 3.7385 ten aldik diye yazmisiz, sende diyeceksin ki 3.7385 den veya su fiyattan 6k short actim , diyebiliyor musun.?
    diyebiliyorsan eyvallah, diyemiyorsan bos goy goy, anladi sen.?
    kavramlari bi ogren ilk once..

7. Basit olduğu kadar da 1.70lerden beri iyi çalışan bu grafiğimi hatırlayanlar bilir
    Haftalıkta 55ema en son 3.38de çalışmıştı
    Bakalım şimdi çalışacak mı?

@alphanostra
    twitter : @alphanostra

8.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    Basit olduğu kadar da 1.70lerden beri iyi çalışan bu grafiğimi hatırlayanlar bilir
    Haftalıkta 55ema en son 3.38de çalışmıştı
    Bakalım şimdi çalışacak mı?

@alphanostra
    cepten gönderilen grafikler benim bilgisayarda gözükmüyor. grafiğinize bakamadım. yalnız 25 ocak 2018 perşembe günü dolarda gördüğümüz fiyat 2018 içinde gördüğümüz en düşük olacak sanki
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Sayfa 812/1001 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •