Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 30 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sabah Yayıncılık

Sabah Yayıncılık

Bir borsa klasiği daha...Gazetesi var şirketi kapalı...

Sabah Yayıncılık mağduru hiç yok galiba...

Borsa İstanbul Başkanı Karadağ, özellikle kamu şirketlerinin halka arzlarında, işlem sırası kapanan tahtalardan dolayı mağdur olan yatırımcılara, halka arz fiyatında indirim verilebileceğine işaret etti.

Sabah gazetesi internet sitesinde yayınlanan habere göre; Borsa İstanbul, işlem sırası kapanan tahtalarda mağdur olan yatırımcıları, piyasaya yeniden kazandırmak için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, mağdur yatırımcıları tekrar borsaya çekebilecek bir formül üzerinde çalıştıklarını söyledi. Bu uygulamanın ilk etapta Çukurova Elektrik ve Kepez mağdurlarına uygulanması bekleniyor.

Halka Arzlarda İndirimli Hisse Satışı

Başkan Karadağ, özellikle kamu şirketlerinin halka arzlarında, işlem sırası kapanan tahtalardan dolayı mağdur olan yatırımcılara, halka arz fiyatında indirim verilebileceğine işaret etti. Karadağ, “Küskün konumuna gelen o yatırımcı kitlesinin tekrar borsaya kazandırılması gerekiyor. Bunun için kamu şirketlerinin halka arzı yapılırken, bu kesime bir öncelik ve indirim yapılabilir. Halka arzda veya ikincil satışta tahsisat yapılırken, bu bireylere öncelik tanınabilir†dedi. Uygulamanın öncelikle Uzan Grubu bünyesinde iken el konulan ve borsadaki işlem sıraları 30 Haziran 2000 tarihinde kapanan, yaklaşık 13 bin Çukurova Elektrik ile Kepez mağdurlarını kapsaması bekleniyor. FETÖ ile bağlantısı tespit edilen şirketlerin hisselerinde ise bu yöntem uygulanmayacak.

Sabah(07.04.2017)

Hiç olacak iş mi?Yıllardır (Dile kolay tam tamına 17 yıl...O zamanlar çocuğun olsa şimdilerde 17 yaşında delikanlı olurdu)bizi mağdur devlet olarak mağdur et..Sonra da kamu şirketlerin halka arzında indirim vereceklermiş...17 yıl bunun için bekledik..Yahu ne biçim memleketimiz var?Diyecek söz bulamıyorum...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

roark kardesim ne oluyor ya? Butun bataklari cikardin tarihin diplerinden.

"Iflas eden yahudi eski defterleri karistirirmis" hesabi mi?

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    roark kardesim ne oluyor ya? Butun bataklari cikardin tarihin diplerinden.

"Iflas eden yahudi eski defterleri karistirirmis" hesabi mi?
    ....Hani batıklar layıkıyla batmış olsa eyvallah diyeceğim de 666 kardeşim...Keşke yahudi misali olsa da eski defterleri karıştırsak......İflas eden şirket nasıl aynı sektörde başka isimle devam eder?Bunu aklım almıyor...Sabahta ise ortaklar yok sayılarak devlet satış yapıyor...Bizi yok sayıyor...Türkiye' de Sermaye Piyasaları gelişmiyorsa bu batıkların etkisi çok diye düşünüyorum 666 kardeşim...İsyanım buna...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

eskinin uçanları kaçanları
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. 500 lot benim var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •