Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 30 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sabah Yayıncılık

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Teşekkür ederiz Sn.Şirinyerli...Emeğinize sağlık...Her zamanki gibi harikasınız...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    değerli sn roark üstadım, sağolun çok teşekkür ederim. saygılar.

2. 500 lot sapaz vardı bende

Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    500 lot sapaz vardı bende
    Bizde de Sabah Yayıncılık ve Sapaz var ama...Gariplikler ülkesiyiz vesselam....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Arkadaşlar babamdan kalma sabah hissesi var. Zamaninda HSBC başkasından işlem yapmış diye hayirliyorum. Benim nasıl bir yol izlemem lazım. Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum

5. CİMER üzerinden yazılı başvuru ile SPK ya soru ve öneri yazabilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by işgüzar1 Yazıyı Oku
    800 lotum var haram zehir zıkım olsun resmen gasp edildik rahat rahat utanmadan yıllardır hakkımızı yiyorlar sonları karanlık olsun yedi sülaleleri onmasın sorumlu olan herkesin ALLAH büyüktür
    Karanlığa söveceğimize CİMER üzerinden başlığa SPK Başkanlığına vs
    Yazıp şikayet/ öneri/ çözüm yazın ve yazdırın...
    Örneğin Sabah vs mağdurları şirket şu an faaliyette, eski hisseleri geri alım yoluyla tekrar borsaya açılabilir veya eski hisselerine belli bir miktar bedel ödeyerek geri alabilir...
    YTD

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Karanlığa söveceğimize CİMER üzerinden başlığa SPK Başkanlığına vs
    Yazıp şikayet/ öneri/ çözüm yazın ve yazdırın...
    Örneğin Sabah vs mağdurları şirket şu an faaliyette, eski hisseleri geri alım yoluyla tekrar borsaya açılabilir veya eski hisselerine belli bir miktar bedel ödeyerek geri alabilir...
    YTD

Bunu yapmaya niyeti olen yapar...Bilinmiyor mu hissedarların mağduriyeti?Borsa da biliyor, SPK da biliyor, TMSF da biliyor....Bilen biliyor hani...20 yılda öğrenmediyseler ne diyeyim ki?....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. sabah hala faal kapana hangı sabah
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. 55 pay sabah var elimde.
    Resmen mağdur ettiler milleti.
    Nerelere yazıp çizmedik ki.Kimseden ses çıkmıyor.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •