Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
Arama sonucu : 94 madde; 81 - 88 arası.

Konu: 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,622
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

#29Ekim #29EkimCumhuriyetBayramı

Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,622
    "Efendiler, yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz."

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Bear_Bull
    @BearBull26

3. Huzursuz, saygı duyulmayan tüm arap ülkelerine bakıyorum, sonra 14-15 yaşlarında dönemeyeceklerini bilerek bu güzel ülke için kendilerini feda eden, çocukları, kadınları, erkekleri insanlarımızı.

Savaşırken yokluk ve yoksunluk içerisinde yapılan devrimleri, padişah ingiliz zırhlısıyla kaçarken yeni TÜRKİYE CUMHURİYET'in doğuşunu.....

O günleri zorluklarını ve yaşananları anlatmaya kelimeler yetersiz kalıyor bu Cumhuriyet için kendileri feda eden kahramanlarımızı şartlar ne olursa olsun her daim anmak, hatırlamak, anılarını yaşatabilmek bu ülkede yaşayan her insanın görevi ve borcudur.

Başta ATAMIZ Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm silah arkadaşlarını sonsuz sevgi, saygı ve minnetle selamlıyorum.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100. yılı kutlu olsun, nice 100 yıllara....
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

4. Efendiler , yarın cumhuriyet'i ilan edeceğiz

Hayat hoş gerisi boş

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6. 29 Ekim 2023 .....Nice Nice 100 Yıllara Türkiye Cumhuriyetim İNŞALLAH

Hayat hoş gerisi boş

7. 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !

CUMHURİYET sonsuza dek ......

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •