Sayfa 778/907 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7250 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. CAS - bordo mavili ekibin itirazıyla ilgili kararın 16 Temmuz’da verileceğini duyurdu.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/07/10...verdi-1507102/

16 July 2020
    CAS 2020/A/7169 Trabzonspor A.S. v. Union des Associations Européennes de Football (UEFA)

https://www.tas-cas.org/en/general-i...earings-4.html

2. Heyecan olsun diye 100 lot alayım dedim,iki dip yedim a.g.. ((

3. Yıl içinde 0.90 den 10 kat yükselip 9.02 'yi görmüş (kaç balon olduğu belirsiz) kağıda heyecan olsun diye 7.60 'lardan girmek ! Evet bayağı adrenalin salgılar
     Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    Heyecan olsun diye 100 lot alayım dedim,iki dip yedim a.g.. ((
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu haftada TS yenilir yada berabere kalırsa birde 16 sında CAS tan ceza onanırsa cuma 3.70 olur.ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Borsadaki bütün hisselerin değeri sanal. TS 0.90 lardayken niye kimse yüzüne bakmıyordu ? Ne oldu da 10 kat yükselebildi ? Dolduruşa gelip tavan tavan giden hisselere dalıyoruz. Bardağın hep dolu tarafını görmek istiyoruz. 3.70 bile 0.90 'ın 4 katından fazla. Tabi ki 3.70 altına indirmez. Sonuçta adamlar 10 kat yükseltmişler. Yedire yedire kârlarını realize edecekler. Alanlara belli bir süre taşıtıp bezdirecekler ve daha aşağıdan ellerinden alacaklar. Bu sene de TS şampiyon olamazsa (ki zor görünüyor) bu bıktırma süresi bayağı uzayacak görünüyor. Çok ilginç sonuçlar alınıyor. Bunların ardında bir dümenler var diyorum. Başakşehir bu hafta puan kaybederse dümene tam inanacağım. Niye, son 25-30 yıldır şampiyonluk açıkara bir klübün olmuyor da, hep son haftaya kadar bekleniyor ? Gelde şaşma
     Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Bu haftada TS yenilir yada berabere kalırsa birde 16 sında CAS tan ceza onanırsa cuma 3.70 olur.ytd

6. Haklısın. 1990 dan sonra hep dümen dönüyor bencede...
     Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Borsadaki bütün hisselerin değeri sanal. TS 0.90 lardayken niye kimse yüzüne bakmıyordu ? Ne oldu da 10 kat yükselebildi ? Dolduruşa gelip tavan tavan giden hisselere dalıyoruz. Bardağın hep dolu tarafını görmek istiyoruz. 3.70 bile 0.90 'ın 4 katından fazla. Tabi ki 3.70 altına indirmez. Sonuçta adamlar 10 kat yükseltmişler. Yedire yedire kârlarını realize edecekler. Alanlara belli bir süre taşıtıp bezdirecekler ve daha aşağıdan ellerinden alacaklar. Bu sene de TS şampiyon olamazsa (ki zor görünüyor) bu bıktırma süresi bayağı uzayacak görünüyor. Çok ilginç sonuçlar alınıyor. Bunların ardında bir dümenler var diyorum. Başakşehir bu hafta puan kaybederse dümene tam inanacağım. Niye, son 25-30 yıldır şampiyonluk açıkara bir klübün olmuyor da, hep son haftaya kadar bekleniyor ? Gelde şaşma

7.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    trabzondan çok ekmek yedim bereket versin,yazık oldu başakşehir buradan vermez daha şampiyonluğu artık seneye lig başlamadan en iyi kadroyu yapana takılaz , hissede olanlara allah sabır versin, çıkanlar tavsıyem, uluun alsınlar süper blanço gelecek günlerdir baskı var kağıtta yatırım tavsıyesi içermez
    “Uluun alsınlar” “yatırım tavsiyesi içermez” 😂😂😂😂. Önce kendi çelişkini yen sonra tavsiyede de bulunursun.

8. S.a.duam konya 2-1 başakşehir
    Denizli 1-3 trabzonspor
    Casdan olumlu haber cuma gunu hisse 7.50

Sayfa 778/907 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •