Sayfa 102/908 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 809 - 816 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by aimozturk Yazıyı Oku
    Bugün yayinlanmasi gereken finansal tablolari 31 ocağa kadar yayınlamak icin izin alinmis spk dan, daha once boyle bisi yapildi mi ?

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Normal presedur
    Olabiliyor....

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

2.  Alıntı Originally Posted by aimozturk Yazıyı Oku
    Bugün yayinlanmasi gereken finansal tablolari 31 ocağa kadar yayınlamak icin izin alinmis spk dan, daha once boyle bisi yapildi mi ?

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen sene de aynı dönem yapmıştı 11 şubata kadar süre almıştı Kartal, havalimanı yazdırıp bilanço manipülasyonu yaparak millete malı çakmıştı kardeş burası çok zor Muharrem usta ne isterse o oluyor gerisi hikaye bakalım şapkadan ne çıkartıcak

3. Mali tabloları her zaman geç yayınlıyorlar. Spk mevzuatı gereği borsaya kote olan şirketler mali tablolarını periyodik olarak açıklamak zorundadır. Ancak izin alarak 1 ay erteleyebilirler. Aksi durumda tahta kapatmaya kadar giden süreç başlar. Gözaltı pazarı vs... Ancak tspor neredeyse her dönem geç açıklıyor zaten...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Günaydınlar; Bilanço olayı emrefaiz in dediği gibi ihtimal ağırlıklı, Bay Muharrem öpe öpe doyamadı yatırımcısını.... Bay Muharrem in tek tebrik ettiğim husus memleketim Artvin BORÇKA ya TRABZONSPOR Futbol okulunu açmak oldu; zira yoğun TS taraftarı vardır ARTVİN de ve Borçka da. Güzel olmuş, hayırlı olsun, FB deki Şener okul arkadaşım ve Borçka Esnafspor dan ( amatörün de amatör ü Terzi Recep in takımı, hey gidi gençlik ) ve okul takımından arkadaşım, çok iyi TS taraftarıdır babası gibi...

Bi de bu gibi haberler çıkmaya başladı yerel medya da, homurdanmalar artmaya başladı. https://www.haber61.net/trabzonspor-...kale,3686.html .... Salı Konya maçını alıp, tur atlarsak sportif olarak güzel olur, 21 i deplasman Konya, 28 i ( yılda 1 bu maçı bekliyoruz) içerde FB ve sonraki hafta tekrar içerde Göztepe... 4 maçı alırsak heyecanlı olur sportif açıdan, hisse bazlı yorum yapmıyorum taraftar bazlı bakıyorum olaya, hisse bazlı yorum yapacak kadar lotum yok henüz, Umut pompalama vs. diyaloglara girmemek adına ÖZELLİKLE belirtmek isterim... Bol kazançlarınız olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    İstasyonda bekliyorum tspor... az kaldı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Afyon u patlattıktan sonra full nakitteyim... tspor için elim mausede bekliyorum...gazamız mübarek olsun...

7. Spk ya şikayet etcem manipülasyondan yönetimi ve tahta sahibini yatırımcı yanıltmak işlemi yaptığından bence siz de edin nasıl ki yukarı manipülasyon var aşağı da var ve edelim

8. Ne oldu fifa falan filan hikayeleri... Ordan da bi haber çıkacağı yok herhalde...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 102/908 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •