Sayfa 11/908 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7260 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Psikolojiye oynuyor artık

2.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    dolar alım satım yeri vob24 de
    dostum bu kağıdı sen biliyormuşsun, fener topiğinde de takılıyordun bir ara. Bu ts nereden döner hele bir de bakam

Alıntı Originally Posted by selims Yazıyı Oku
    dostum bu kağıdı sen biliyormuşsun, fener topiğinde de takılıyordun bir ara. Bu ts nereden döner hele bir de bakam
    puhauhauhah

4.  Alıntı Originally Posted by selims Yazıyı Oku
    arkada şahsi beklentimi yazdım. aylık alt bolingerden dönmeli (2.42).
    aşağıdaki tablo sahte satışlar gibi geliyor bana.
    işlem hacmi daralıyor.

Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    arkada şahsi beklentimi yazdım. aylık alt bolingerden dönmeli (2.42).
    aşağıdaki tablo sahte satışlar gibi geliyor bana.
    işlem hacmi daralıyor.
    Yani suni diyorsunuz ...
    En son Aykut Kocaman demişti. ..şimdi intihar edicem falan diyor...

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

6. Bildiğin batırdı. Bist tarihi zirvelerde ben ts sayesinde tarihi diplerde. O arsaları bir yerlerinize sokun emi. Kazık atarak aldığınız alacağınız paralar çocuklarınızdan çıksın. Adam bilanço dipnotunda satacam diyor bir yıl olacak hiçbir şey yok. Perişan ettiniz beni siz de benden daha perişan olun. Allah belanızı versin

7. burdaki insanlarin ahı; takımı batırmak için getirilmiş ersunu sahiplenen ve her yıl fener takımına 15 milyon sponsorluk veren ustanın üzerinde.
    usta söz verdiğin gibi kartal projesini hayata geçirip ahdan kurtul.

8. Ulan dollars sende günah cikartiyorsan, burda millet komple s2 tuttu demektir.

Almayin boyle boktan kagidi! Kimse almasin aq!

Ha birde 2,20 sen demistin, degil mi? Kina siparis ettim, adres yolla ozelden, gonderecegim sana.

Sayfa 11/908 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •