Sayfa 13/908 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bu aralar Binali Yıldırım'ın Abd ziyareti ile borsayı tutmaya ve hatta bu vesile ile de mal basmaya çalışıyorlar ama gidişat belli, Abd şeref yoksunu oyle bir görüşme ile kalmaz adımlar bellidir Zarraf itirafçı olacak Halkbank'a en az 5 milyar dolar ceza gelecektir bu da borsanın en dibi olacaktır belki sonra miktarı anlaşıp Deutsche gibi aşağıya çekeceklerdir hatta miktar belli bile bence, Maliye bakanı o ceza için yurtdışına para bulmaya bile gitti diyebilirim, Abd almadan durmayacak o haracı...Tspor'u Gsray'ın Riva öncesi tarzına benzetiyorum açıp grafiğine bakın bir şelale yapabilirler bu gidişat onu gösteriyor sabredeceksiniz başka çare yoksa...sizi yıldıracaklardır, bitireceklerdir spor hisseleri hiçbir zaman bir Aselsan Petkim gibi olmaz inşallah sabrınızın meyvesini alırsınız zira benim de Tspor spekcikleri ile bir rövanşım var ve tenhada yakalayacağım...Allah sizlere sabır ve kazanç nasip eylesin... Perşembe geceniz ve Cumanız hayırlara vesile olsun...Allah'ım değerlimiz Atatürk'ü ve vatanımızı düşmandan kurtarmada yanında olan şehitlerimizi nur içinde yatırsın...

2. Kulüp batmaz hiçbişey olmaz... Bizim gibi ülkelerde futboldan iyi uyuşturucu mu var yüzbinlerce insanı oyalıyorsun işte ne güzel... Öyle ya da böyle bir noktada yine devlet girer oyuna vergi affı.. Borç düzenlemesi vs vs adıyla yine düze çıkarır.. Sonra yine bir yönetim gelir tekrar aynı senaryo... Yine o gitsin bu gelsin şarkıları koro halinde söylenir... Bu hikaye yaratma işinde mahirdir bizim borsacılar... Bizde hikaye de beklenti de bitmez... Atlangoçun biri 10-15 kademe artış görünce millete adres soruyordu.. Şimdilerde ne düşünüyor acaba... Bak biz 3-5 kişi 30₺ da gördük 1.18₺ da... Ağlamadan bekliyoruz... Burdayız hala...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Kulüp batmaz hiçbişey olmaz... Bizim gibi ülkelerde futboldan iyi uyuşturucu mu var yüzbinlerce insanı oyalıyorsun işte ne güzel... Öyle ya da böyle bir noktada yine devlet girer oyuna vergi affı.. Borç düzenlemesi vs vs adıyla yine düze çıkarır.. Sonra yine bir yönetim gelir tekrar aynı senaryo... Yine o gitsin bu gelsin şarkıları koro halinde söylenir... Bu hikaye yaratma işinde mahirdir bizim borsacılar... Bizde hikaye de beklenti de bitmez... Atlangoçun biri 10-15 kademe artış görünce millete adres soruyordu.. Şimdilerde ne düşünüyor acaba... Bak biz 3-5 kişi 30₺ da gördük 1.18₺ da... Ağlamadan bekliyoruz... Burdayız hala...

Buradaki ironiyi anlamdın galiba "kulüp mü battı"o rakamları bizde gördük mühim olan rakam görmek değil
    Bu kağıtta aşağı doğru manipülasyon olduğu apaçık ortada garan üzerinden manipülasyon yapılıyor sen rakamlara değilde bu manipülasyonu spk ya nasıl şikayet edebiliriz onu düşün

4. o işe bist bakiyor

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1 haftadır tahtayı izleyen varsa garan sabah 100 k alıyor kapanışta 200 k basıyor bu nasıl oluyor kaçtan alıp burdan satıyor
    Aracı kurumlarda mal azalmıyor ama kağıt hergün düşüyor bariz bir şekilde tahtayı 100-200 k ile aşağı basıyor
    Ben şikayet edicem bence incelenmeli
    Sizde şikayet edin bu kulübün 2 futbolcusu 40 milyon eouro böyle bir piyasa değeri olamaz mantığa ters

6. FIFA nın dosyayı geri iade ettiği dedikodusu ortalığı toz duman etti.
    ama resmî birşey okumadim.

7.  Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Buradaki ironiyi anlamdın galiba "kulüp mü battı"o rakamları bizde gördük mühim olan rakam görmek değil
    Bu kağıtta aşağı doğru manipülasyon olduğu apaçık ortada garan üzerinden manipülasyon yapılıyor sen rakamlara değilde bu manipülasyonu spk ya nasıl şikayet edebiliriz onu düşün
    Edemezsin etsen de bişey olmaz... Serbest piyasada fiyatı arz talep belirler... Şimdiye kadar spekülasyona ceza kesilecek olsa galip ortada dolanıyor olmazdı... Çevik kardeşler dışarıda gezemezdi...

8. Bir ay önce 3.1xx lardı bu kağıt kahretsin

Sayfa 13/908 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •