Sayfa 14/909 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 105 - 112 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. bu nasıl iş diğer sportifler de oynama yok biz hergün kırmızı

2.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    FIFA nın dosyayı geri iade ettiği dedikodusu ortalığı toz duman etti.
    ama resmî birşey okumadim.
    Tahminimiz gibi durduk yere bu kadar aşağı almazlardı, getirisi o kadar olmayacaktı ama spek bunu kullandı. Diğer sportiflerle konunun ilgisi Yok sadece Fenerbahçe'ye pozitif yansır ve Yargıtay kararının önü açılır. TSPOR'un kaybedecek birşeyi Yok, spek abarttı, ceza alacak birşey yok ki... YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Tahminimiz gibi durduk yere bu kadar aşağı almazlardı, getirisi o kadar olmayacaktı ama spek bunu kullandı. Diğer sportiflerle konunun ilgisi Yok sadece Fenerbahçe'ye pozitif yansır ve Yargıtay kararının önü açılır. TSPOR'un kaybedecek birşeyi Yok, spek abarttı, ceza alacak birşey yok ki... YTD
    hakkatten abarttılar da bunu yapan acaba yönetimden istifa edenlermi sepetçi mevcut yönetimi zor duruma sokmaya çalışıyor olabilir mi?

4.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    hakkatten abarttılar da bunu yapan acaba yönetimden istifa edenlermi sepetçi mevcut yönetimi zor duruma sokmaya çalışıyor olabilir mi?
    Borsa kimsenin umrunda olmaz biz ky dışında, burada sadece paralarına para katarlar. Zaten 3.89 gördüğünde belki yüzde 250-300 kardalardı, şimdi rahat rahat satıp çıkarlar, dibi gösterir yine alırlar, MAY tesis satışı derler 3e katlarlar, sonra yine güm, sonra yine toplarlar Kartal arazisi derler 3e katlarlar sonra yine güm, zamanında çıkmayan bizim gibi ky hisseyi taşır durur. Sadece Tspor değil borsamızın temel dinamiği bu. Naçizane benim görüşüm bu. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by acemiborsacıı Yazıyı Oku
    Mevcutta yönetim mi kaldı ki zora sokmaya çalışan olsun... Kendi kendini zaten zora soktu muhterem...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Borsa kimsenin umrunda olmaz biz ky dışında, burada sadece paralarına para katarlar. Zaten 3.89 gördüğünde belki yüzde 250-300 kardalardı, şimdi rahat rahat satıp çıkarlar, dibi gösterir yine alırlar, MAY tesis satışı derler 3e katlarlar, sonra yine güm, sonra yine toplarlar Kartal arazisi derler 3e katlarlar sonra yine güm, zamanında çıkmayan bizim gibi ky hisseyi taşır durur. Sadece Tspor değil borsamızın temel dinamiği bu. Naçizane benim görüşüm bu. YTD.
    10 points go to Blackk.

7. slyvester stallone nin bir filmi vardı,gözüne ağzına burnuna yediği her yumrukta ki gibi..
    tspor 50. yılında böyle şampiyon yapıluyor maalesef..
    ancak ben slyvester sem bu oyun böyle bitmez,son raund da görüşmek üzere..

8.  Alıntı Originally Posted by deli dolu Yazıyı Oku
    slyvester stallone nin bir filmi vardı,gözüne ağzına burnuna yediği her yumrukta ki gibi..
    tspor 50. yılında böyle şampiyon yapıluyor maalesef..
    ancak ben slyvester sem bu oyun böyle bitmez,son raund da görüşmek üzere..
    Nakavt olduk son raunda hastanede girecez

Sayfa 14/909 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •