Sayfa 145/908 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bence FENERBAHÇE takımını diğer takımlardan ayrı tutmalısınız sayın BROKERAY, Fenerbahçe marka değeri olarak diğer takımların çok üstünde. Bugün TS için gelen haber Fenerbahçe için gelmiş olsaydı jet hızı ile yalanlama yada görüşülüyor gibi bir açıklama gelirdi. Çünkü disiplinle yönetilen ve kati kuralları olan bir takım Fenerbahçe.. Aynı örneği Beşiktaş için de verebiliriz ama sadece yönetim ve disiplin açısından zira marka değeri Türkiye'nin en yüksek takımı Fenerbahçe dir.

2.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Bence FENERBAHÇE takımını diğer takımlardan ayrı tutmalısınız sayın BROKERAY, Fenerbahçe marka değeri olarak diğer takımların çok üstünde. Bugün TS için gelen haber Fenerbahçe için gelmiş olsaydı jet hızı ile yalanlama yada görüşülüyor gibi bir açıklama gelirdi. Çünkü disiplinle yönetilen ve kati kuralları olan bir takım Fenerbahçe.. Aynı örneği Beşiktaş için de verebiliriz ama sadece yönetim ve disiplin açısından zira marka değeri Türkiye'nin en yüksek takımı Fenerbahçe dir.
    hocam bu yorumunuzu iyi bir fenerbahçeli olmanıza veriyorum

türkiyenin enbüyük birkaç markasından ( sadece takımı değil ) birisi galatasaraydır bunu bütün dünya bilir

sadece dediğiniz çok doğru tek sorun yönetim alkolik çakal fosil ve beceriksiz yönetimler farkı var ortada

saygılar
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    para herşey demek değildir isim tarih ve en önemlisi taraftardır önemli olan

bunların 4 ü biraraya gelirse ancak başarı gelir

bunlardan sadece paranın olduğu birçok örnek oldu ülkemizde

kasımpaşa istanbulspor osmanlıspor enson bir nebze başakşehir noldu bunlara hepsi çöp oldu ve olacak

yabancı hele birde bukadar çok para harcayan patronların türkiyedeki ilk hedefleri gs fb bjk trabzon hatta bursa antalya konya eskişehir gibi takımlar olacaktır pek tabi

sistem el verse şimdiye hepsi satılmıştı şuan avrupanın en büyük ilk 5 ine girmiştik

bizim 4 büyüklerin potansiyeli avrupada 15-20 kulüp haricinde hiçbirisinde yok

zamanında abromoviç (2006 yılı) gs yi almak istediğinde alkolik çakallarla fosiller izin verseydi şuan bu ülkede 2 tane şampiyonlar ligi şampiyonluğu vardı

maalesef kuluplerimiz yüksek gelirlerine rağmen basiretsiz yeteneksiz beceriksiz ve hırsızlar tarafından yönetildiği için bu yüksek potansiyellerine rağmen ortada hiçbir başarı yok

kulüplerin tek özelliği bazı çakalların ceplerini doldurdukları nemalandıkları kurumlar olmaları

ondan sonra vay efendim ts batıyor gs battı fener öldü oluyor

yazık günah bu taraftarlara
    Kardeş yanlış düşünüyorsun. Psg şu anda ruhundan bişey kaybettimi. Taraftarını kazandımı kaybettimi. Şampiyonlar liginin favorilerinden birimi değilmi. Ben Trabzonspor taraftarı değilim. Gs taraftarıyım. Ama şunu söyleyebilirimki Trabzon da bulunmuş biri olarak. Bu olay gerçekleştiği anda gayrimenkul fiyatlarına bile yansır bu şehirde. Trabzon halkı için Trabzonsporun balık ekmekten farkı yoktur. Onlar Trabzonsporu tutmazlar. Onlar Trabzonsporu her anında yaşarlar. Bence yakışır bu şehre. Harika’da olur.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Kardeş yanlış düşünüyorsun. Psg şu anda ruhundan bişey kaybettimi. Taraftarını kazandımı kaybettimi. Şampiyonlar liginin favorilerinden birimi değilmi. Ben Trabzonspor taraftarı değilim. Gs taraftarıyım. Ama şunu söyleyebilirimki Trabzon da bulunmuş biri olarak. Bu olay gerçekleştiği anda gayrimenkul fiyatlarına bile yansır bu şehirde. Trabzon halkı için Trabzonsporun balık ekmekten farkı yoktur. Onlar Trabzonsporu tutmazlar. Onlar Trabzonsporu her anında yaşarlar. Bence yakışır bu şehre. Harika’da olur.
    hocam sayende 2-3 kere acaba ne yazdım diye okudum kendi yazımı

sizin dediğinizin %99,9 unun aynısını demişim zaten yani kesinlikle SATILMALILAR

yalnışım nerede anlayamadım

herkes başakşehiri örnek gösterdiği için yazdım ve 4 büyüklerin potansiyelleri çok yüksek olduğu için sistem ve alkolik çakallar izin verse çok kolay satılabilirler demek istedim ( mişterisi çok olur yani )

saygılar...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Bu arada trabzon şehri son dönemde arap doldu özellikle katarlı çok var bu ilginin asıl nedeni bu olabilir

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    Bu arada trabzon şehri son dönemde arap doldu özellikle katarlı çok var bu ilginin asıl nedeni bu olabilir

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Size bi yaşanmış hikaye anlatayım.

Arap bir aile tatil için Karadeniz’e gider. Adam oraları gördüğünde çok memnun olur. Salar kendini rahatlar ve doğaya bırakır. O kadar salarki namazını bile kaçırınca karısı uyarır. Kalk herif namazını kıl der. Adamda döner karısına derki ne namaz kılması der. Cennette namaz mı kılınırmış der.

Bu hikayeyi bana anlatanda bir Trabzonlu.

Adamların ömrü çölde geçiyor. Öyle bi doğa adamlara cennet gibi geliyor.

7. Satış meselesini CB çözer , diğerlerine de ..... yemek düşer.

8. Bana göre hissenin yönü için en doğru tahmin katardan yani tspor talip olan kişiden bir yalanlama gelip gelmedigidir
    Ts ne dediginin şu aşamada bir önemi yok
    Katardan bir yalanlama gelmezse sıkıntı yoktur

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 145/908 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •