Sayfa 158/909 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 7270 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
    Matriks aracı kurum dağılımını göstermiyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Algıya oynuyorlar, sanki böyle bir şey hiç yaşanmamış gibi davranıyorlar inanmayın..

Yukarı sürse millet dalacak, o yüzden baskılıyorlar, süründürebildikleri kadar süründürecekler.

Sonra bir gün ansızın vınnn...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202

Cuma alan satıyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Arkadaşlar, bu seviyelerin alım fırsatı olduğunu düşünüyorum. Daha da 2.1x ları görmez sanıyorum.
    Amatörce Paylaşımlardır
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
    A1 capital gelene gidene veriyor modunda bir de 13 lotlar yanıyor

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    A1 capital gelene gidene veriyor modunda bir de 13 lotlar yanıyor
    Kurumlara takılmayın arkadaşlar, a1 den verir başka yerden alır, aynı masanın adamları bunlar..

Önemli olan şu durumun netleşmesi, başka türlü bu kağıt gitmez...

7. Bi Fenerli olarak, haberi okudum sevindim))) lakin haber şu an gazetelerde söylenti olarak var. Eğer yazılan çizilen gibi Katarlılar alacaksa hem ülkemiz hem de ts için bence on numara olur .
    Normalde bu tip satın alma ortaklık haberlerini kaçırmam, hisseye dalarım.))) Banviti de Katarlılar satın alacak söylentisi çıktığında 2 den başladı 12 ye kadar. Sonra 28 lere kadar gitti. O zaman çok güzel ekmek vermişti saolsun banvit. Tavuklu döner şekli...
    Lakin burda gel gel mi var, haber tutar mı pek çözemedim. Alsam mı kararsız kaldım. Kutuma da gitmek istemiyorum.
    Cidden bu işi bilen biri var mı burda. Kanunen bizim ülkemizin futbol kulupleri yabancıya satılabilir mi, biri açıklasa, ben çözemedim. Bu dernek statü falan. Kanun kitap bilen biri hayrına bi çözse. Ona göre önümüze bakalım.

ASLAN

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bi Fenerli olarak, haberi okudum sevindim))) lakin haber şu an gazetelerde söylenti olarak var. Eğer yazılan çizilen gibi Katarlılar alacaksa hem ülkemiz hem de ts için bence on numara olur .
    Normalde bu tip satın alma ortaklık haberlerini kaçırmam, hisseye dalarım.))) Banviti de Katarlılar satın alacak söylentisi çıktığında 2 den başladı 12 ye kadar. Sonra 28 lere kadar gitti. O zaman çok güzel ekmek vermişti saolsun banvit. Tavuklu döner şekli...
    Lakin burda gel gel mi var, haber tutar mı pek çözemedim. Alsam mı kararsız kaldım. Kutuma da gitmek istemiyorum.
    Cidden bu işi bilen biri var mı burda. Kanunen bizim ülkemizin futbol kulupleri yabancıya satılabilir mi, biri açıklasa, ben çözemedim. Bu dernek statü falan. Kanun kitap bilen biri hayrına bi çözse. Ona göre önümüze bakalım.

ASLAN
    Keşke bunu bilsek...

Bunu bilsek zaten çalışmamıza bile gerek kalmaz, evi damı satar dalarız,

Bu işin netleştiği gün zaten sana bana aldırmazlar, o yüzden risk alacaksın, olursa ihya olursun,

Olmazsa accuk ucundan kırparlar portföyün..

Yani tam bir muamma..

Sayfa 158/909 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •