Sayfa 24/908 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 185 - 192 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Gritz Yazıyı Oku
    1.20 lerden beri buralardayım. Zamanında çok ekmeğini yedim bu hissenin. Darbe sonrası dollars sazı eline aldı. 3.50 den 2.70 lere kadar çok çaba sarfetti kağıdı taşıtmak için. Her hafta burası dip dedi her dediğini alıntı grafiklerle desteklemeye çalıştı. Burda kendisini ve ona inanabilecek ky leri uyaran çok oldu. Bende zaman zaman dile getirdim. Bağış maddesi, puzzle çözün, parçaları birleştirin vs bir sürü hikaye yazdı. Zaman zaman yerel gazetelere bilinçli yaptırılan yalan haberleri kullandı. Vurucu hamle bu son dip öncesi katarlılar başakşehire değil bize geliyor satmayın bekleyin minvalinde bir paylaşımla kısa süre önce yaptı. Tabi bunları hep satır altı, üstü kapalı, aralarda ben 2.4× dedim şurdan aşağısı herşey olur vs mesajlarının gölgesinde servis etti. Hala buralarda yazıyor olması da ilginç daha görevi tamamlanmamış demek ki. Aman diyim yeni nickler görüyorum. Her daim kendi planınız doğrultusunda hareket edin. Her yazılanı kendi şüphe süzgecinizden geçirip işinize geleni değil, işinize yarayacak olanı kullanarak okuyun değerlendirin.

asla yatırım tavsiyesi değildir. bireysel gözlemlerim yorumlarımdır.
    Eline sağlık.. ben de tam olarak bunu demek istedim.. bizler ts sevdalıları olarak başkan a inandık güvendik ama bildiğin yalan makinası çıktı.. 1 yıl hisseyi taşıdım zarar diz boyu idi.. sağolsun muharrem erden ( kafkas026 ) uyarısı ile sattım burdan da çok arkadaşımızı da uyardım özelden ve burdan.. bunları söylemenin şuan faydası yok ve şuan haklı çıkmamım da faydası yok. Olan oldu.. bari biraz olsun uyanın ve ********lik yapanlara dikkat edin..

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

2.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Baralper eski baralper mi ??? Verdiği teknik yükseliş gösteriyordu düşüş belli iken bile bile iyi mal kitlediler.. o zaman uyarı yapıldı mi yapıldı ama dinleyene.. kizmanin manası yok... her koyun kendi bacağından asılır...

Bu kaçıncı her koyun kendi bacağından asılır deyişin. Kendi dediğinle çelişme. Saçma sapan yazmayı bırak artık. Kendi fikrin düşüncen olur saygı duyarım ama gelip burda başkasının düşüncelerine inanıp yazıp durma.

3.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Baralper eski baralper mi ??? Verdiği teknik yükseliş gösteriyordu düşüş belli iken bile bile iyi mal kitlediler.. o zaman uyarı yapıldı mi yapıldı ama dinleyene.. kizmanin manası yok... her koyun kendi bacağından asılır...

Yok onun adamı yok bundan ondan şundan. Paranoya olmuşsunuz be. Beklenti var ben bu hissedeyim buna ben karar veririm. Zarar da benim kar da benim. Yahu buradan bilgi alır mıyız diye giriyoruz muharremden mesajlar okuyoruz.

4. Biz burda birbirimize sallayaduralım turbun büyüğü heybede... Zarraf meselesi epey karıştıracak ortalığı... Dalganın büyüğü o zaman gelecek gibi

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Gritz Yazıyı Oku
    1.20 lerden beri buralardayım. Zamanında çok ekmeğini yedim bu hissenin. Darbe sonrası dollars sazı eline aldı. 3.50 den 2.70 lere kadar çok çaba sarfetti kağıdı taşıtmak için. Her hafta burası dip dedi her dediğini alıntı grafiklerle desteklemeye çalıştı. Burda kendisini ve ona inanabilecek ky leri uyaran çok oldu. Bende zaman zaman dile getirdim. Bağış maddesi, puzzle çözün, parçaları birleştirin vs bir sürü hikaye yazdı. Zaman zaman yerel gazetelere bilinçli yaptırılan yalan haberleri kullandı. Vurucu hamle bu son dip öncesi katarlılar başakşehire değil bize geliyor satmayın bekleyin minvalinde bir paylaşımla kısa süre önce yaptı. Tabi bunları hep satır altı, üstü kapalı, aralarda ben 2.4× dedim şurdan aşağısı herşey olur vs mesajlarının gölgesinde servis etti. Hala buralarda yazıyor olması da ilginç daha görevi tamamlanmamış demek ki. Aman diyim yeni nickler görüyorum. Her daim kendi planınız doğrultusunda hareket edin. Her yazılanı kendi şüphe süzgecinizden geçirip işinize geleni değil, işinize yarayacak olanı kullanarak okuyun değerlendirin.

asla yatırım tavsiyesi değildir. bireysel gözlemlerim yorumlarımdır.
    Tebrikler çok güzel anlatmışın burada dönen oyunları kardeşim .ağzına yüreğine sağlık

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kağıt yüzde 5 yukarı yapsa biz demiştik derler burası dip diye ,yok ağaç gölgesindeyiz Yok şurada Yok buradayız .çıkıştı hemen bi ismi adı bilinmeyen siteden asparagas haberleri pompolamaya başlarlar .bildğim tek şey varki, hiç bir hisse sonsuza kadar düşmez ,muhakkak çıkış olacaktır ama ne zaman 1.50 mi ? Yoksa 2’00 dan mı bilinmez .tavsiyem herkesin istediği fiyattan alıp satmak istemesi ,asparagas haberleri servis edip umut tacirliği yapmayın !!! Yoksa ne bu dünyada nede diğer dünyada iki yakanız bir araya gelir !!!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. moralsiz olmayın
    hissenin dönüşü de böyle olacak inşallah

Sayfa 24/908 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •